Horúce letné zľavy až 32 % na vybrané produkty Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Horúce letné zľavy až 32 % na vybrané produkty Nakupovať

 

 

Periodontálne ochorenie

Účinné nástroje pre ťažké prípady

Urgentná starostlivosť o zuby

 

Asi 30 % až 50 % ľudí v Spojených štátoch trpí určitou formou periodontálneho ochorenia. A 10 % z nich má niektorú zo závažnejších foriem tohto ochorenia než je zápal ďasien, pri ktorej sa ďasná odťahujú od zubov a zapaľujú sa. Takýmto pacientom môžu výrobky Philips Sonicare pomôcť zlepšiť stav ústnej dutiny, a to pri čistení zubov doma.

Zdravá ústna dutina pri domácej starostlivosti


Spôsob liečby paradentózy sa líši podľa jej rozsahu, avšak každý typ liečby si vyžaduje režim domácej starostlivosť o ústnu dutinu, ktorý pacientovi pomáha zmeniť súčasné návyky. Prirodzenou reakciou tela je, že infekcia napadne kosť a podporné tkanivo, ktoré drží zub na mieste. Hoci veľká časť liečby prebieha vo vašej ambulancii, základy dlhodobej starostlivosti sú postavené na nástrojoch, ktoré môžu pacientovi pomôcť dodržiavať správne postupy starostlivosti o ústnu dutinu doma. 

Oral health at home

Výhody používania elektrickej zubnej kefky


Je klinicky dokázané, že zubné kefky Philips Sonicare nielen znižujú celkový povlak, ale zároveň aj zmenšujú zápaly ďasien a hĺbku vačku pri pravidelnom používaní počas šiestich mesiacov. Pre mnohých pacientov sú tieto zubné kefky viac než len prostriedkom na účinné odstránenie povlaku a zachovanie zdravého úsmevu. Je dokázané, že sú účinným nástrojom v boji proti paradentóze.

Odporúčané výrobky

Philips Sonicare AirFloss Pro

Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

Táto pomôcka na čistenie medzizubných priestorov využíva technológiu trojitého vstrekovania a odstraňuje tak povlak pozdĺž ďasien a na ťažko dostupných miestach.

 

Kúpiť teraz

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Philips Sonicare Flexcare Platinum

 

Prekonáva tradičnú čistenie zubov a zaisťuje výnimočné odstránenie zubného plaku a zdravie ďasien.

 

 

Kúpiť teraz

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.