1
Akcie

Soundbar Cashback

Ten pravý televízor

na nezabudnuteľné

zápasy.

Kde zakúpiť


Pripravte sa na skutočný zážitok pri sledovaní hry. Teraz si môžete vybrať dokonalú kombináciu televízora a soundbaru značky Philips, a užiť si skutočné fandenie na veľkej obrazovke s kvalitným zvukom priamo doma.

Vyberte si jeden z akciových XXL televízorov zo série Performance s uhlopriečkou 65“ (164 cm) a viac a pre ešte lepší zážitok ho doplňte o soundbar Philips. Zakúpte si tú najlepšiu kombináciu produktov pre Vás z tejto akcie a my Vám vrátime plnú nákupnú cenu soundaru späť (max. do výšky 249€).

 

Viac informácií o podmienkach akcie získate tu.

 

Ako získať peniaze späť?

 

1. Kúpte si televízor Philips zo série Performance s uhlopriečkou 65” (164 cm) a viac spolu so soundbarom TAB6305/10 alebo TAB6405/10 v období od 1.6.2021. do 11.7.2021. Zakúpený tovar musí byť na jednom doklade o kúpe.

 

2. Vyplňte registračný formulár na vrátenie platby na webovej stránke www.soundbar-cashback.sk najneskôr do 14 dní od zakúpenia výrobkov.

 

3. Čiastka na vrátenie Vám bude vyplatená na účet, ktorý uvediete pri registrácii, do 30 dní od potvrdenia splnenia podmienok akcie.

 

Akciové televízory a soundbary značky Philips si zakúpite na Slovensku v predajniach a na e-shopoch Alza, Andrea shop, Datart, Domoss, Euronics Slovakia, Euronics TPD, Fast Plus, Hej, Mall, Nay, Okay, Planeo Elektro, Play

Akciové produkty

 

Akcia sa vzťahuje len na tieto produkty:

Televízory Performance série:

Soundbary

Podmienky akcie

 

Táto ponuka je platná od 1. júna 2021 do 11. júla 2021 alebo do vypredania zásob pri kúpe akciových televízorov Philips zo série Performance s uhlopriečkou 65” a viac, spolu so soundbarom TAB6305/10 alebo TAB6405/10 na jednom doklade o kúpe. Po registrácii výrobkov a splenení všetkých podmienok akcie Vám bude vrátená hodnota soundbaru (max. do výšky 249€) späť.

 

Akcia sa vzťahuje iba na nákup u vybraných predajcov a na produkty uvedené v podmienkach akcie.