Domáce spotrebiče
Káva
Super automatický espresso kávovar
Super automatický espresso kávovar

4000 series Super automatický espresso kávovar

Uvarí 8 druhov kávy, Integrovaná nádoba na mlieko a penič, Čierna, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8847/09 Nájsť podobné výrobky
 • Skvelé espresso a skutočná chuť prekvapkávanej kávy

  4000 series

  Super automatický espresso kávovar

  HD8847/09 Nájsť podobné výrobky

  Máte náladu na svoju klasickú rannú kávu alebo chcete silné espresso? Jedinečná funkcia CoffeeSwitch umožňuje prepnutie z espressa na klasickú kávu pre tých, ktorí majú radi prekvapkávanú kávu. Obe z čerstvých zŕn jednoduchým prepnutím páčky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Skvelé espresso a skutočná chuť prekvapkávanej kávy

Vždy z čerstvých zŕn

 • Espresso a klasická káva vďaka jedinečnému prepínaču CoffeeSwitch

  Espresso a klasická káva vďaka jedinečnému prepínaču CoffeeSwitch

  Konečne skutočná chuť prekvapkávanej kávy z plne automatického espresso kávovaru! Vychutnajte si klasickú rannú kávu alebo silné espresso len jednoduchým zatiahnutím páky. Unikátny prepínač CoffeeSwitch umožňuje vybrať perfektný typ kávy z čerstvo mletých zrniek pre každú chvíľu a náladu.

 • Krémové cappuccino s integrovanou karafou na mlieko jedným stlačením

  Krémové cappuccino s integrovanou karafou na mlieko jedným stlačením

  Vychutnajte si super krémové cappuccino s perfektnou teplotou tým najjednoduchším možným spôsobom. Stačí naliať mlieko do karafy, pripojiť ju k zariadeniu a vybrať preferovaný nápoj. Či už je to cappuccino alebo napenené mlieko, váš nápoj bude podávaný v priebehu niekoľkých sekúnd s tokom bez striekania pri ideálnej teplote.

 • Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vďaka 100 % keramickým mlynčekom sa rozlúčte s chuťou spálenej kávy. Mlynčeky sú navrhnuté tak, aby neprehrievali zrnká. Keramický materiál tiež zaisťuje dlhodobú výkonnosť a tichú prevádzku.

 • Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Môžete upraviť zrnitosť mlynčekov na 5 rôznych úrovní. Zvoľte si najjemnejšie mletie pre výrazné espresso až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu, všetko podľa vašej preferovanej chuti.

 • Prispôsobte si vašu kávu pomocou výberu intenzity kávy

  Prispôsobte si vašu kávu pomocou výberu intenzity kávy

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku kávy uvarenej presne podľa vašich predstáv vďaka výberu teploty, veľkosti a intenzity. Funkcia uloženia vám navyše umožní uložiť veľkosť kávy pre každý nápoj. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj z vašej obľúbenej šálky jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

 • Ľahké ovládanie vášho zariadenia prostredníctvom intuitívneho displeja

  Ľahké ovládanie vášho zariadenia prostredníctvom intuitívneho displeja

  Intuitívny displej zobrazuje všetky relevantné informácie potrebné pre ľahkú komunikáciu s vašim zariadením a dosiahnutie čo najlepšieho výkonu. Tlačidlá na prednom paneli vám ponúkajú výber z nápojov pripravených na dosah ruky pomocou jedného stlačenia.

 • Hodí sa k vašej šálke vďaka nastaviteľnej výlevke kávy

  Hodí sa k vašej šálke vďaka nastaviteľnej výlevke kávy

  Bez ohľadu na veľkosť vášho obľúbeného pohára alebo šálky sa výlevka kávy jedným pohybom nastaví tak, aby boli všetky vône zachované a vaša káva zostala úplne horúca priamo vo vašej šálke. Pri najvyššej pozícii môže byť výlevka použitá k 5,9 palcovému (15 cm) poháru na latte macchiato.

 • Potešenie bez starostí: vysoký výkon v kompaktnom prevedení

  Potešenie bez starostí: vysoký výkon v kompaktnom prevedení

  Užite si viac priestoru a dlhšiu dobu bez dopĺňania vďaka veľkej kapacite nádob na zrnká, vodu a odpad so super kompaktným dizajnom. Toto inteligentné, plne automatické zariadenie vám poskytuje maximálne pohodlie, špičkový výkon a veľkú kapacitu (60,8 oz (1,8 l) nádoba na vodu, 16.9 oz. (0,5 l) karafa na mlieko, 0,5 lb (250 g) nádoba na zrnká a nádoba na odpad s kapacitou až 15 servírovaní).

 • Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka je srdcom každého plne automatického kávovaru a treba ju čistiť raz týždenne. Naša varná jednotka je ľahko dostupná z boku a jedným kliknutím môže byť odstránená za účelom ľahkého umývania pod prúdom tečúcej vody.

 • Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Tento espresso kávovar je navrhnutý tak, aby pri spustení alebo vypnutí automaticky vyčistil okruh kávy pomocou vody, aby tak zabezpečil skvelú a sviežu chuť každej šálky kávy. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predlžuje životnosť vášho kávovaru. Toto zariadenie vás nielenže varuje, keď je potrebné odstrániť vodný kameň, ale vás tiež v prípade potreby jasnými správami na obrazovke naviguje v automatizovanom procese odstraňovania vodného kameňa.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať