LED TV

  LED TV

  Ideálny do každej miestnosti

  Či už sledujete filmy, šport alebo hráte hry, tento 56 cm (22”) HD Ready LED televízor Philips vám vďaka technológii LED vždy poskytne kvalitný obraz. Tento LED televízor je vďaka kvalite značky Philips a sofistikovanému dizajnu tou správnou voľbou pre ktorúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED TV

56 cm (22”), HD Ready (s podporou HD) 22PFL3405/12 Nájsť podobné výrobky

Ideálny do každej miestnosti

S verným podaním obrazu vďaka technológií LED

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Tento televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 28,9 miliardy farieb pre úžasný prirodzený obraz

  28,9 miliardy farieb pre úžasný prirodzený obraz

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho systému spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované na dosiahnutie celkovo 28,9 miliárd farieb. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú aj tie najnepatrnejšie farebné tiene a odtiene pokožky, čím vytvárajú najlepšiu možnú farbu.

 • Hladké pripojenie s 1 vstupom HDMI a Easylink

  Hladké pripojenie s 1 vstupom HDMI a Easylink

  HDMI je jediný kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, takže vám pomáha predísť neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaručí najvyššiu kvalitu prenosu zo zdroja na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • Dynamický kontrast 150 000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Dynamický kontrast 150 000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia Dynamic Contrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • Digital Crystal Clear pre hĺbku a čistotu

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja.

 • Incredible Surround pre pôsobivý zvuk

  Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do atmosféry filmov. Funkcia Incredible Surround vám umožní vychutnávať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku. Vytvára jasné a priestorové zvukové spektrum, ktoré vynikajúco dopĺňa intenzívny divácky zážitok.

 • PC vstup umožňuje použiť Váš TV ako PC monitor

  S PC vstupom môžete pripojiť Váš televízor k počítaču pomocou kábla VGA a použiť ho ako PC monitor.

 • Úspora energie vďaka LED technológii

  Pri použití najnovšej technológie podsvietenia pomocou diód LED sa televízor s LED podsvietením považujú za správnu voľbu pre udržateľný rozvoj vďaka jeho dlhšej životnosti a oveľa nižšej spotrebe energie, ako majú plazmové a štandardné LCD TV. Na rozdiel od podsvietení CCFL sa pri výrobe LED nepoužíva ortuť. Navyše sa dizajn televízorov značky Philips od generácie po generáciu zlepšuje, čo prináša vyššiu efektivitu pri používaní materiálov a nižšiu spotrebu energie bez kompromisov v oblasti bezpečnosti a kvality života. A to je dobrá správa – dnes pre vás, a zajtra pre vaše deti.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať