LCD TV

  LCD TV

  Vychutnajte si filmovú noc

  Doprajte si filmovú noc plnú akcie. Vychutnajte si zážitok z filmov vo svojej obývačke vďaka technológii Pixel Precise HD a strhujúcej sile technológie Ambilight. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

94 cm (37”), Full HD 1080p, digitálny televízor 37PFL8404H/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si filmovú noc

s technológiou Ambilight

 • Ambilight Spectra zdokonaľuje divácky zážitok

  Ambilight Spectra zdokonaľuje divácky zážitok

  Pomocou Ambilight Spectra prehĺbte zážitok zo sledovania. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obrazovku projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Ambilight automaticky nastaví farbu a jas svetla obklopujúceho televízor tak, aby bolo vhodné vzhľadom na obraz, čím sa dosahuje pútavý zážitok zo sledovania. S Ambilight Spectra filmy naozaj ožívajú!

 • Pixel Precise HD pre výnimočne ostrý a jasný obraz

  Pixel Precise HD pre výnimočne ostrý a jasný obraz

  Technológia Pixel Precise HD je založená na základoch mnohokrát ocenenej technológie Pixel Plus. Posúva kvalitu obrazu na vyššiu úroveň so 4 triliónmi farieb s HD Natural Motion, vďaka čomu budú vaše filmy plynulé s obrazom ostrým ako britva. Vďaka 100 Hz LCD Pixel Precise získate najrýchlejší LCD TV vo svojej kategórii s časom odozvy 3 ms, ktorý prináša výnimočnú ostrosť pohybu pre všetky vaše filmy aj športy.

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom TV

  Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom TV

  Zažite bohatý výber služieb online prostredníctvom Philips Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný internetový obsah priamo v TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte vašu domácu sieť prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládania získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • 100 Hz LCD, 3 ms pre najvyššiu ostrosť pohybu

  100 Hz LCD, 3 ms pre najvyššiu ostrosť pohybu

  100 Hz LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • 2 x 10 W so zvukom Incredible Surround

  Neviditeľný zvukový systém, ktorý dokonale splynie s dizajnom skrinky. Zvuk Incredible Surround vám umožní zažiť dokonalý priestorový zvuk s lepšou hĺbkou a šírkou zvuku. Poskytuje čistú a priestrannú zvukovú scénu, ktorá dopĺňa bohatý divácky zážitok.

 • Vychutnajte si bohatý výber webových videí z lokality YouTube a iných

  Služba Net TV vám prináša bohatý výber videí z lokality YouTube a iných webových stránok. Formát obrazu je prispôsobený na mieru rozmerom vašej obrazovky, vďaka čomu sa môžete pohodlne usadiť a vychutnať si online videá v optimálnej kvalite.

 • Pripojenie počítačovej siete DLNA pre sledovanie videa z počítača

  Pripojenie počítačovej siete DLNA umožňuje sledovať video, zobraziť obrázky a počúvať hudbu z počítača

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner DVB-T a DVB-C s CI+*

  HDTV vám umožňuje sledovať TV s najlepšou možnou kvalitou obrazu a zvuku, a to bez dodatočného koncového prijímača. Vďaka vstavanému tuneru, ktorý podporuje signály DVB-Terrestrial a DVB-Cable pre formáty MPEG-2 a MPEG-4 budete prijímať TV programy s vysokým rozlíšením vo vynikajúcej kvalite. Navyše s rozhraním Common Interface Plus (CI+) si vychutnáte prémiový obsah s vysokým rozlíšením priamo na vašom TV.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • DVB-C len vo vybratých krajinách a pre vybratých prevádzkovateľov. Najaktuálnejšie informácie nájdete na typovom štítku televízora.
 • Net TV – Ponuka služieb závisí od krajiny a podlieha podmienkam používania.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať