Super automatický espresso kávovar

  Super automatický espresso kávovar

  Tak jednoduché, tak lahodné

  Prvotriedne jednodotykové kávovary na prípravu espressa Philips vám pripravia lahodné kapučíno stlačením jedného tlačidla: mlieko sa napení a pridá do kávy automaticky. A elegantný dizajn z nehrdzavejúcej ocele zaručí, že kávovar vyzerá skvele z každého uhla.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tak jednoduché, tak lahodné

Stačí raz stlačiť a získate svoje dokonalé kapučíno alebo macchiato

 • Predvarenie na zvýraznenie chuti

  Predvarenie na zvýraznenie chuti

  Predvarenie zaručí dôkladné zvlhčenie pomletej kávy ešte pred samotným varením. Iba tak dokáže voda pretiecť cez všetku pomletú kávu a vášmu kávovaru Gaggia Espresso umožní získať z nej všetku arómu, aby vám pripravil dokonale vyvážené a lahodné espresso.

 • Stačí raz stlačiť a získate lahodné kapučíno alebo latte macchiato

  Jednodotykový stroj na prípravu espressa Philips Vám pripraví lahodné variácie expressa ako kapučíno a latte macchiato. Automatický mlynček pri každom cykle vždy zomelie čerstvé zrnká. Potom sa napení mlieko a automaticky sa pridá do kávy, takže už nikdy nemusíte potriasať kanvicou pod parnou výlevkou. Okrem toho sa jedinečný zásobník na mlieko jednoducho zacvakne do stroja, dokonale sa hodí do chladničky a dá sa dokonca umývať v umývačke riadu. Stačí raz stlačiť a za moment si už vychutnávate obľúbené variácie expressa doma.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať