Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Moderný dizajn s výnimočnou hodnotou

  S týmto moderným a energeticky efektívnym hotelovým televízorom si môžete vychutnať výhody digitálnej televízie, a pritom byť plne pripravený na budúcnosť. Hostia ocenia milé prijatie a skvelý divácky zážitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

20" (51 cm), displej LCD, integrovaný digitálny tuner 20HF5335D/12 Nájsť podobné výrobky

Moderný dizajn s výnimočnou hodnotou

Digitálny hotelový LCD televízor Philips

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Integrovaný DVB-T tuner pre digitálnu TV a rádio

  Integrovaný DVB-T tuner vám umožní okrem analógových kanálov prijímať digitálne terestriálne TV kanály. Tiež umožní počúvať digitálne rádiové stanice vo vysokokvalitnom zvuku bez dodatočnej investície do rádioprijímačov.

 • Ochrana obsahu HDCP

  Prehrávanie chráneného obsahu HDCP sa podporuje pre obsah s SD a HD. Ochrana širokopásmového digitálneho obsahu (HDCP) predstavuje systém na ochranu autorských práv, ktorý pomáha zabrániť v nepovolenom duplikovaní obsahu chráneného autorskými právami (ako napríklad filmy alebo koncerty).

 • Ovládač SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť kopírovať nastavenia TV a programovanie analógových kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Kompatibilné s upevnením štandardu VESA

  Jednotný priemyselný štandard pre zariadenia na upevnenie na stenu/strop, ktorý stanovila asociácia Video Electronics Standards Association. Tento štandard prináša vysokú flexibilitu pri možnostiach upevnenia a veľký výber upevňovacích konzol.

 • Digital Crystal Clear pre jasnejší obraz ako v kine

  Digital Crystal Clear predstavuje technológiu spracovania, ktorá digitálne nastaví a zdokonalí kvalitu obrazu tak, že optimalizuje úrovne kontrastu, farieb a ostrosti, čo má za následok jasnejší obraz ako v kine.

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ predstavuje technológiu na spracovanie zvuku, ktorá rozširuje virtuálnu vzdialenosť medzi dvomi reproduktormi a vytvára pohlcujúcejší zážitok. Incredible Surround™ umožní vašim hosťom si vychutnať úplný priestorový zvuk bez použitia dodatočných reproduktorov.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať