Reproduktory domáceho kina SoundBar

  Výkonný zvuk pre každý televízor

  Vdýchnite svojim filmom a skladbám z tabletu či smartfónu život pomocou tohto reproduktora domáceho kina Philips CSS5123. Bezdrôtovo prenášajte filmy a hudbu zo zariadenia so systémom Android™ s protokolom DLNA alebo počítača a užite si zábavu spoločne s rodinou a priateľmi. Zobraziť všetky výhody

 • Výkonný zvuk pre každý televízor

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Výkonný zvuk pre každý televízor

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktory domáceho kina SoundBar

Virtuálny priestorový zvuk, Bezdrôtový subwoofer, pre zariadenia s Androidom CSS5123/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk pre každý televízor

s bezdrôtovým subwooferom

 • Funguje so všetkými telefónmi a tabletmi DLNA so systémom Android™

  Funguje so všetkými telefónmi a tabletmi DLNA so systémom Android™

  Tento reproduktor domáceho kina je kompatibilný so všetkými tabletmi a telefónmi DLNA so systémom Android, takže pomocou neho môžete bezdrôtovo prenášať svoju obľúbenú hudbu, filmy aj fotografie. Jednoducho skontrolujte, či je váš reproduktor domáceho kina pripojený k rovnakej sieti Wi-Fi ako vaše zariadenia so systémom Android a okamžite si môžete začať užívať nekonečnú zábavu.

 • Bezdrôtovo prenášajte filmy a hudbu pomocou funkcie SimplyShare

  Bezdrôtovo prenášajte filmy a hudbu pomocou funkcie SimplyShare

  Funkcia SimplyShare od spoločnosti Philips vám umožňuje jednoducho prenášať všetku obľúbenú hudbu, filmy a fotografie priamo z vášho tabletu alebo telefónu DLNA so systémom Android do vášho domáceho kina. Jednoducho pripojte reproduktor domáceho kina, televízor a zariadenia so systémom Android k sieti Wi-Fi a začnite bez problémov prenášať svoje mediálne súbory.

 • Integrovaný inteligentný prehrávač médií na prehrávanie všetkých mediálnych súborov

  Integrovaný inteligentný prehrávač médií na prehrávanie všetkých mediálnych súborov

  Integrovaný inteligentný prehrávač médií vám umožňuje prehrávať všetky mediálne súbory prostredníctvom reproduktora domáceho kina. Jednoducho pripojte prenosný pevný disk, kľúč USB alebo kartu SD do konektora USB/zásuvky na kartu SD* na reproduktore domáceho kina a začnite si vychutnávať hudbu, filmy a fotografie priamo z pohodlia svojej pohovky.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Platí len pre niektoré modely. Podrobnosti nájdete v technických údajoch produktu

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať