Televízor s plochou obrazovkou

  BBE

  Televízor s plochou obrazovkou

  TV tenší o niekoľko palcov, obraz dokonalejší o celé míle.

  Tento náš najtenší TV vás ohromí elegantným a ultra hladkým tvarom spolu s technológiou podporujúcou rozlíšenie HD. Výkonná funkcia Pixel Plus 2HD a subwoofer s hlbokými basmi poskytne zážitok, ktorý o celé míle prekoná vaše očakávania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Televízor s plochou obrazovkou

32" (81 cm), displej LCD, HD Ready (s podporou HD) 32PFL7772D/12 Nájsť podobné výrobky

TV tenší o niekoľko palcov, obraz dokonalejší o celé míle.

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Pixel Plus 2 HD pre vynikajúce detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus 2 HD pre vynikajúce detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus 2 HD ponúka jedinečnú kombináciu maximálnej ostrosti, prirodzeného detailu, vylepšenej hĺbky obrazu, jasných farieb a plynulého a prirodzeného pohybu pri bežnom TV, signáloch s vysokým rozlíšením a multimediálnych zdrojoch. Každý pixel prichádzajúceho obrazu sa zdokonaľuje, aby lepšie odpovedal okolitým pixelom, čo spôsobuje prirodzenejší obraz. Artefakty v komprimovanom obsahu sa objavia a zredukujú, vďaka čomu je obraz jasný a ostrý ako britva. Digitálna redukcia šumu zabezpečí, aby bol obraz plynulý a aj napriek tomu ostrý ako britva.

 • HD LCD WXGA displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Integrovaný digitálny tuner pre príjem DVB-T

  Integrovaný DVB-T tuner vám umožňuje prijímať, sledovať a nahrávať digitálne terestriálne vysielanie. To znamená, že nepotrebujete ďalšie koncové zariadenie ani ďalšie káble.

 • Čas odozvy až 8 ms pre čistý a rýchly pohyb

  Čas odozvy meria rýchlosť reakcie signálu v milisekundách. Kratší čas odozvy je lepší, keďže potláča viditeľné artefakty obrazu, ktoré by mohli zhoršiť váš zážitok pri sledovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov. V takom prípade poskytne tento LCD panel dobu odozvy 8 ms, takže môžete sledovať LCD TV s čistým a rýchlym dejom v pohybe.

 • Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Spoločnosť Philips vyvinula Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov (napríklad DVD). Výsledkom je hladká reprodukcia pohybu a vynikajúca ostrosť.

 • 28,9 miliárd farieb a kontrastný pomer až 7500:1

  Sýty a prirodzený obraz pomocou najpokročilejšieho spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované pomocou 10-bitovej RGB technológie spracovania dosahujúcej celkovo 28,9 miliárd farieb. Vytára sýte farby a súčasne zachováva vynikajúcu ostrosť spolu s vynikajúcou úrovňou čiernej a presnom vykresľovaní tmavých odtieňov a farieb, čím zabezpečuje jasný a prirodzený obraz s vysokým kontrastom a bohatými farbami

 • Incredible Surround so subwooferom pre hlboké basy

  Incredible Surround je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá výrazne zosilňuje zvukové pole a umožňuje úplné ponorenie do zvuku. Pomocou najmodernejšieho elektronického posunu fáz mieša Incredible Surround zvuky zľava a sprava tak, že zväčšuje virtuálnu vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonaľuje stereofónny efekt a dodá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround s integrovaným subwooferom umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a basovou šírkou zvuku s použitím integrovaného subwoofera.

 • BBE pre dokonalú čistotu zvuku

  Zvuk s vysokým rozlíšením BBE je kľúčová technológia vylepšenia zvuku (v licencii BBE Sound), ktorá vám umožní vychutnať si skutočne prirodzenú hudbu a hovorené slovo zrozumiteľne a s bohatými a zreteľnými vokálmi.

 • Otočný stojan pre optimálny uhol sledovania

  Tento TV sa dodáva s otočným stojanom, ktorý umožňuje sledovať TV z vášho obľúbeného miesta a ľubovoľného uhla, takže si vychutnáte ten najlepší zážitok, nech už v miestnosti sedíte kdekoľvek.

 • 4 HDMI vstupy pre plné digitálne pripojenie s HD v 1 kábli

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne pripojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku a poskytuje jedinečnú kvalitu obrazu. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. Vstup HDMI je plne spätne kompatibilný so zdrojmi s DVI, ale obsahuje aj digitálny audio signál. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 3 HDMI vstupmi na zadnej stene a 1 HDMI na bočnej stene TV môžete pripojiť niekoľko zdrojov s HD, napr. koncový prijímač s HD, prehrávač diskov Blu-ray, hernú konzolu alebo digitálny kamkordér. Váš TV je plne pripravený na budúcnosť vo vysokom rozlíšení.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať