LED TV

  LED TV

  Cenami ovenčený výkon

  Nechajte sa očariť podmaňujúcim efektom funkcie Ambilight na televízore s 102 cm (40”) plochou obrazovkou. LED TV Philips 40PFL9705 série 9000 vďaka špičkovým technológiám Perfect Pixel HD Engine a LED Pro zabezpečí, že filmy vo vašej obývačke skutočne ožijú. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED TV

102 cm (40”), Full HD 1080p, digitálny televízor 40PFL9705H/12 Nájsť podobné výrobky

Cenami ovenčený výkon

s funkciou Ambilight a najlepšou kvalitou obrazu

 • Ambilight Spectra 3 rozširuje divácky zážitok

  Ambilight Spectra 3 rozširuje divácky zážitok

  Vďaka Ambilight Spectra 3 získa sledovanie televízie úplne nový rozmer. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips rozširuje obraz projekciou svetla zo zadnej časti obrazovky po 3 stranách na stenu okolo televízora. Ambilight automaticky prispôsobí farbu a jas svetla obrazu, čím vytvára pohlcujúci divácky zážitok. Funkcia prispôsobujúca sa farbe steny zabezpečí, že farba svetla sa vždy bude zhodovať s obrazom, bez ohľadu na farbu vašej steny. Získajte väčší obraz s technológiou Ambilight.

 • Full HD 3D Ready pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Ready pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa očariť 3D filmami vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D ready. Aktívne 3D využíva najnovšiu generáciu displejov s rýchlym prepínaním, takže dosahuje reálnu hĺbku a realizmus v HD rozlíšení 1080 x 1920. Prémiové vydania 3D filmov na diskoch Blu-ray a prichádzajúce 3D vysielanie ponúka široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Váš televízor je pripravený na Full HD 3D zážitok – stačí pridať prehrávač diskov Blu-ray kompatibilný s 3D alebo HD prijímač a prídavnú rozširujúcu 3D súpravu (Philips PTA02). Pre zábavu celej rodiny s viac ako 2 divákmi môžete pridať ľubovoľný počet 3D okuliarov (rozširujúca súprava PTA03).

 • LED Pro pre výnimočný kontrast a žiarivý obraz

  LED Pro pre výnimočný kontrast a žiarivý obraz

  Vychutnajte si dych vyrážajúci obraz a až o 50 % nižšiu spotrebu energie s ocenenou technológiou LED Pro spoločnosti Philips! Viac ako 1000 diód LED pracuje selektívne v mriežke ako podsvietenie pre displej. Tvoria vysoko jasné svetlo v svetlých častiach obrazu a úplne sa stlmia v tmavých častiach, takže šetria energiu. V kombinácii s výkonnou technológiou Perfect Pixel HD Engine je výsledkom úžasný obraz s mimoriadnym kontrastom, ostrosťou a živými farbami. S technológiou LED Pro je čierna čiernou a biela skutočne bielou.

 • Bright Pro s verne podaným jasom obrazu

  Bright Pro s verne podaným jasom obrazu

  Vychutnajte si vzrušenie z obrazu s verne podaným jasom a neprekonateľným kontrastom vďaka funkcii Bright Pro. Táto technológia, založená na mnohokrát ocenenej technológii LED Pro, umožňuje zosilnený svetelný výstup v určitých častiach obrazu a súčasne udržiava tmavé časti atramentovo čierne. Vytvára tak bezkonkurenčný jas a súčasne vďaka pokročilému inteligentnému spracovaniu dosahuje až o 50 % nižšiu spotrebu energie.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • Wi-Fi MediaConnect na premietanie multimediálnych súborov z PC na televízore

  Wi-Fi MediaConnect na premietanie multimediálnych súborov z PC na televízore

  Podeľte sa bezdrôtovo o videá a obrázky z notebooku na obrazovke televízora. Po inštalácii na notebook je ovládanie veľmi jednoduché. Kliknutím myši môžete premietať celú obrazovku notebooku na veľkú obrazovku televízora. Pre Vaše vlastné potešenie aj skvelú zábavu, o ktorú sa chcete podeliť s ostatnými.

 • Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Zažite bohatý výber online služieb so službou Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný online obsah priamo na TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte domáce kino priamo k domácej sieti prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládača televízora získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Full HD s Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, vďaka čomu získate prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečné spojenie ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo práve sledujete. Technológia rozpoznania a potlačenie rušenia a chýb obrazu prináša čistý obraz ostrý ako britva zo všetkých zdrojov – od multimédií až po bežnú televíziu. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080p pixelmi a progresívnym riadkovaním vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

 • 400 Hz Clear LCD, 0,5 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  Nechajte sa očariť najrýchlejším LCD televízorom Philips. 400 Hz Clear LCD* prináša dobu odozvy LCD televízora s bezkonkurenčnou úrovňou 0,5 ms, takže aj pri tej najrýchlejšej akčnej schéme si vychutnáte dokonalú ostrosť pohybu.

 • Precíťte atmosféru s výkonom 30 W RMS a zvukom Incredible Surround

  Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do atmosféry filmov. Výkonné zosilňovače 30 W RMS vytvárajú realistickú zvukovú scénu. Funkcia Incredible Surround vám umožní vychutnávať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku. Vytvára jasné a priestorové zvukové spektrum, ktoré vynikajúco dopĺňa intenzívny divácky zážitok.

 • Online prémiové video obchody a TV seriály na požiadanie

  Vychutnávajte si prémiové filmy z online video obchodov priamo vo svojom televízore. Tú najlepšiu romantickú klasiku alebo rýchle akčné filmy – to všetko máte na dosah jedného tlačidla z pohodlia Vašej pohovky. Video obchod ponúka ohromnú zbierku filmov a seriálov, od najhorúcejších noviniek až po nestarnúcu klasiku. Osloboďte sa od pevne nalinkovaných programov a sledujte to, na čo máte práve chuť. Už nikdy nezmeškáte svoj obľúbený program! Služba Catch up TV ponúka opakované prehrávanie TV seriálov alebo programov. Podmienky a ponuka sa líšia v závislosti od krajiny a poskytovateľa.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 400 Hz Clear LCD dokáže zobraziť 400 scén za sekundu spojením pokročilej 200 Hz technológie so snímaním pozadia pri 50 % aktívneho cyklu.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • 3D TV vyžaduje doplnkové príslušenstvo PTA02 (aktívne spínacie okuliare a vysielač, zdrojové zariadenie kompatibilné s 3D a zdrojový materiál 3D.
 • Wi-Fi Media Connect: Prehrávanie videa môže byť ovplyvnené rýchlosťou Vášho počítača a šírkou pásma siete Wi-Fi. Minimálne a odporúčané systémové požiadavky nájdete na stránke www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazí obsah s oneskorením niekoľkých sekúnd. Môže dochádzať k malým rozdielom medzi obrazom a zvukom.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať