Smart LED TV

  Smart LED TV

  Prvý Smart TV s kinoformátovými rozmermi na svete

  Ultra širokouhlá obrazovka 21:9 predstavuje autentický filmový formát a je to ideálna obrazovka na vychutnávanie si sveta zábavy. S výkonom funkcií Ambilight, 3D Max, oceňovanou kvalitou obrazu a funkciou Multi-view vám umožní sledovať rôzny obsah súčasne. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cinema 21:9 Platinum Series Smart LED TV

147 cm (58”), Ultra širokouhlý, Full HD 3D Max 58PFL9956H/12 Nájsť podobné výrobky

Prvý Smart TV s kinoformátovými rozmermi na svete

S funkciami Ambilight a Multi-view

 • Surfujte po internete a zároveň sledujte TV vďaka funkcii Multi-view

  Surfujte po internete a zároveň sledujte TV vďaka funkcii Multi-view

  Ultra širokouhlá obrazovka modelu Cinema 21:9 je ideálna na pohodlné využívanie sveta pripojení. Pomocou funkcie Multi-view môžete pri sledovaní futbalu na ľavej strane obrazovky súčasne prehľadávať internet na jej pravej strane alebo diskutovať na sieti Twitter. Vďaka službe Philips Net TV získate stlačením jedného tlačidla ten najlepší obsah a služby online: video na požiadanie, sledovanie zmeškaných TV programov, Twitter a mnoho ďalších! Okno služby Net TV možno otvoriť vedľa televízie alebo televíziu skombinovať s iným videozariadením. Malú obrazovku možno jednoducho vymeniť za hlavnú aktivitu, takže máte vždy všetko pod kontrolou.

 • Sledujte ľubovoľný obsah tak, ako ste zvyknutí, alebo si ho prispôsobte na obrazovku 21:9

  Sledujte ľubovoľný obsah tak, ako ste zvyknutí, alebo si ho prispôsobte na obrazovku 21:9

  Na modeli Cinema 21:9 môžete sledovať ľubovoľný typ obsahu takým spôsobom, aký máte radi. Pri sledovaní obľúbeného TV programu dokáže jedinečná inteligentná technológia prispôsobenia formátu automaticky upraviť akýkoľvek obsah na obrazovku 21:9 alebo ho môžete sledovať v jeho pôvodnom formáte. Výber je len na Vás, stačí stlačiť jediné tlačidlo!

 • 3-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  3-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 3. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 3 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • 3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok vo Full HD 3D

  3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok vo Full HD 3D

  Nechajte sa očariť filmami v 3D vo vlastnej obývačke vďaka technológii 3D Max. Kombinácia rýchleho zobrazovania a aktívnych spínacích okuliarov vnáša do rozlíšenia Full HD reálnu hĺbku. Teraz si môžete všetok 2D obsah vychutnávať v 3D a dokonca môžete ovládať hĺbku obrazu v 3D podľa vlastnej chuti. Váš televízor je pripravený na zážitok 3D Max – stačí pridať okuliare 3D Max.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • FULL HD LED Pro prináša najživší obraz v 3D na svete

  FULL HD LED Pro prináša najživší obraz v 3D na svete

  Full HD LED Pro prináša mimoriadne vysoký kontrast a najživší obraz v 3D na svete. Vychutnajte si dych vyrážajúci obraz a až o 50 % nižšiu spotrebu energie s ocenenou technológiou LED Pro od spoločnosti Philips! O podsvietenie tenkého displeja sa stará vyše 1000 diód LED, ktoré dokážu vygenerovať tú najjasnejšiu bielu, ale aj tú najhlbšiu čiernu. V kombinácii s výkonnou technológiou Perfect Pixel HD Engine je výsledkom úžasný obraz s mimoriadnym kontrastom, ostrosťou a živými farbami.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom pripojenia DLNA z vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • 1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Filmový pomer strán Cinema 21:9, bez tmavých pruhov v spodnej a vrchnej časti obrazu

  Väčšina televízorov má pomer strán 16:9 (alebo 1,78:1) a rozlíšenie 1080p Full HD. Veľkorozpočtové hollywoodske kasové trháky sú však väčšinou natočené s pomerom strán 2,39:1. Nové televízory Cinema 21:9 značky Philips sú dokonale prispôsobené tomuto pôvodnému filmovému formátu 21:9 (2,39:1), ktorý využívajú režiséri. Takže nech sledujete akýkoľvek film, môžete si ho vychutnať v pôvodnom formáte bez čiernych pruhov.

 • Full HD TV a Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas obrazu s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu. Vo všetkých zdrojoch obsahu sa zistí a potlačí šum aj chyby obrazu, čím vznikne čistý obraz ostrý ako britva. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixelmi vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

 • Integrované Wi-Fi umožňuje používanie aplikácií Net TV a bezdrôtovej funkcie SimplyShare

  Vychutnávajte si filmy, infozábavu a iný online obsah cez bezdrôtové pripojenie priamo na obrazovke televízora. Stačí pomocou jednoduchého sprievodcu pripojiť televízor priamo k bezdrôtovej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora navigujte po aplikáciách a vyberajte z ich bohatej ponuky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 3D TV vyžaduje doplnkové príslušenstvo PTA516 (aktívne spínacie okuliare), zdrojové zariadenie kompatibilné s 3D a zdrojový materiál v 3D.
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Wi-Fi Media Connect: Prehrávanie videa môže byť ovplyvnené rýchlosťou Vášho počítača a šírkou pásma siete Wi-Fi. Minimálne a odporúčané systémové požiadavky nájdete na stránke www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazí obsah s oneskorením niekoľkých sekúnd. Môže dochádzať k malým rozdielom medzi obrazom a zvukom.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať