Domáce kino

  HDMI

  Domáce kino

  Fantastický priestorový zvuk bez spleti káblov

  Ponorte sa do atmosféry ako v kine s viackanálovým priestorovým zvukom bez zbytočnej spleti káblov a reproduktorov. Philips SoundBar s technológiou Ambisound v sebe ukrýva úplný systém domáceho kina a dokáže pomocou jedného zariadenia vytvoriť úchvatný zážitok z prehrávania diskov DVD a CD. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fantastický priestorový zvuk bez spleti káblov

Vytvorte si doma vlastné kino

 • Technológia Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Vychutnajte si neuveriteľne ostrý obraz vo vysokej kvalite na vašom TV s progresívnym riadkovaním so systémom Faroudja DCDi. Tento systém potláča rozmazané hrany, ktoré sa objavujú pri prehrávaní s bežným prekladaným riadkovaním, hlavne pri pohybujúcich sa objektoch - akčné scény tak vyzerajú úplne prirodzene. Pozdvihnite svoj divácky zážitok na vyššiu úroveň s čistejším a plynulejším obrazom.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Clear Voice pre viac akustických vokálov vo filmoch a v hudbe

  Clear Voice pre viac akustických vokálov vo filmoch a v hudbe

  Veľmi často sa môže stať, že prepočujte dôležité komentáre v konverzáciách alebo inšpirujúci text piesne. Pretáčanie disku DVD pokazí zábavu, a pri ignorovaní nezapočutého prichádzate o plnohodnotný zážitok. Clear Voice predstavuje inovatívnu zvukovú technológiu, ktorá výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasov, a to bez ohľadu na to, či ide o rozhovory alebo spev. Zaručí, že budete počuť každé slovko – takže si budete môcť na vlastné uši vychutnať každý detail.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

 • Jednoduché nastavenie s pripojením len troch káblov

  Jednoduché nastavenie s pripojením len troch káblov

  Stačí pripojiť len tri káble a váš systém domáceho kina je pripravený prinášať skvelý hudobný zážitok. Navyše k sofistikovanému technickému prevedeniu, ktoré zaistí ten najjemnejší priestorový zvuk, sa toto domáce kino prekvapivo ľahko nastavuje. Či už ho dáte na stenu, TV stojan alebo na stolík, všade bude jeho obsluha pohodlná – ľahko zapadne do vašej domácnosti i do vášho životného štýlu.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Uložte svoj iPod na prehrávanie médií s ovládaním na obrazovke

  Uložte svoj iPod na prehrávanie médií s ovládaním na obrazovke

  Dokovacia stanica, ktorá sa dodáva s vaším systémom domáceho kina, vám umožní prehrávať filmy, hudbu a fotografie z vášho prehrávača iPod. Okrem toho môžete ovládať prehrávač iPod a prechádzať cez jeho obsah na TV obrazovke - a to všetko pomocou diaľkového ovládania systému domáceho kina. Dok prináša prenosnú zábavu do vášho života - s absolútnym pohodlím a jednoduchosťou použitia.

 • Vychutnávajte si všetky svoje filmy a hudbu z CD a DVD

  Vychutnávajte si všetky svoje filmy a hudbu z CD a DVD
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať