Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Nie domáce kino, ale kino doma

  Ponorte sa do skvelého zvuku, obrazu a dizajnu. Vychutnajte si zvuk 9.1 Cinema - zabezpečuje Ambisound - ktorý vám dáva neprekonateľný zážitok filmového počúvania doma. HTS9810 je pre filmového odborníka čistá kráska a najlepší výkon. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nie domáce kino, ale kino doma

so zvukom 9.1 Cinema

 • Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Vychutnajte si neuveriteľne ostrý obraz vo vysokej kvalite na vašom TV s progresívnym riadkovaním so systémom Faroudja DCDi. Tento systém potláča rozmazané hrany, ktoré sa objavujú pri prehrávaní s bežným prekladaným riadkovaním, hlavne pri pohybujúcich sa objektoch - akčné scény tak vyzerajú úplne prirodzene. Pozdvihnite svoj divácky zážitok na vyššiu úroveň s čistejším a plynulejším obrazom.

 • Zvuk 9.1 Cinema pre zvuk 9.1 surround len z 5 reproduktorov

  Zvuk 9.1 Cinema pre zvuk 9.1 surround len z 5 reproduktorov

  Zvuk 9.1 Cinema - zabezpečuje Ambisound - vytvára neprekonateľné celkové zvukové obklopenie, ktoré poskytujú moderné kiná. Bez preplnenia reproduktormi poskytuje zvuk 9.1 Cinema neuveriteľný pocit, že na stranách miestnosti sa nachádzajú reproduktory. Vytvára zvuk kina priamo vo vašej obývačke a dodáva jedinečný obklopujúci zvuk, ktorý vás skutočne obalí.

 • Dokonalá kvalita zvuku s jemnými kužeľovými výšk. repr. a DoubleBASS

  Dokonalá kvalita zvuku s jemnými kužeľovými výšk. repr. a DoubleBASS

  Kvalitu zvuku, ktorá akoby bola z iného sveta, vám prináša DoubleBASS a jemné kužeľové výškové reproduktory. DoubleBASS zachytí nízke frekvencie a opätovne ich vytvorí v zvukovom rozsahu subwoofera, takže budete počuť aj najhlbšie basové tóny. Jemné kužeľové výškové reproduktory vyčistia frekvencie vysokého a stredného pásma, ktoré zlepšujú čistotu zvuku a rozširujú zvukovú scénu - takže budete všetko počuť vo svojej kompletnej čistote.

 • Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Ovládanie cez dotykový panel pre jednoduché prehrávanie a ovládanie hlasitosti

  Ovládanie cez dotykový panel pre jednoduché prehrávanie a ovládanie hlasitosti

  Ovládanie cez dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iné možnosti prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie súborov MP3 priamo z Vášho prenosného multimediálneho prehrávača na Vašom systéme domáceho kina. Stačí zapojiť váš MP3 prehrávač do zabudovaného konektora MP3 Link a vychutnávať si hudbu vo formáte MP3 v špičkovej zvukovej kvalite, ktorú poskytuje systém domáceho kina Philips. MP3 Link prenesie Vašu prenosnú hudbu do pohodlia Vašej obývačky.

 • Stĺpikové reproduktory v plnej výške pre ešte impozantnejší zvuk

  Stĺpikové reproduktory v plnej výške pre ešte impozantnejší zvuk
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať