Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

  Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

  Čistá voda pripravená s ľahkosťou

  Kompaktné a dômyselné zariadenie na čistenie vody, ktoré vám poskytne bezpečne čistú vodu odstránením baktérií, rozpustného olova, škodlivých organických zlúčenín a chlóru prostredníctvom filtra Micro X-Pure. Jeho presný displej vás upozorní, kedy je potrebné filter vymeniť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zariadenie na čistenie vody z vodovodu

Micro X-Pure, Digitálny WP3822/00 Nájsť podobné výrobky

Čistá voda pripravená s ľahkosťou

s digitálnou výstrahou Pure Protect

 • Odstraňuje baktérie, rozpustené olovo a škodlivé organické zlúčeniny

  Filter Micro X-Clean predstavuje multi-filtračný systém. Skladá sa z technologicky pokročilej membrány s dutými vláknami, ktorá obsahuje viac ako 300 miliárd mikropórov pre efektívne odstraňovanie 99,99 % všetkých baktérií, meniča iónov na odstraňovanie škodlivého rozpusteného olova, jemného granulovaného aktívneho uhlia, ktoré odstraňuje škodlivé vedľajšie produkty chlórovania, škodlivé znečisťujúce látky ako prchavé organické chemikálie, a poľnohospodárske znečisťujúce látky ako pesticíd CAT. Odstraňuje aj nepríjemný chlór, zlú chuť a zápachy. Filter uchováva v pitnej vode prospešné minerály, ktoré sú životne dôležité pre ľudské zdravie.

 • LCD displej vás upozorní, keď je potrebné vymeniť filter

  Elektronický merač prietoku zariadenia na čistenie vody zobrazuje na LCD displeji skutočnú zostávajúcu kapacitu filtra v litroch. Blikajúci signál sa aktivuje, keď filter dosiahne koniec svojej životnosti, a tým vás vždy presne upozorní, keď treba filter vymeniť.

 • Vysoký prietok s maximálnou úrovňou prietoku 2 litre za minútu

  Tento kompaktný čistič vody dosahuje maximálnu úroveň prietoku 2 litre za minútu, čo zaisťuje len malý rozdiel oproti normálnemu prietoku nefiltrovanej vody. Jednoduchým otočením páčky na výber vody budete mať tiež na výber prúd alebo rozstrekovanie nefiltrovanej vody alebo rozstrekovanie filtrovanej vody.

 • Adaptéry na hrdlo Quick Fit pre jednoduchú inštaláciu na vodovodnú batériu

  Toto pokročilé zariadenie na čistenie vody sa dodáva s množstvom prispôsobených adaptérov Quick Fit na hrdlo, ktoré vám pomôžu jednoducho namontovať zariadenie na čistenie vody na vodovodnú batériu. Skutočný dôvtip a jednoduchosť.

 • Pokročilý mechanizmus Quick Twist umožňuje jednoduchú výmenu filtra

  Pokročilý mechanizmus výmeny filtra Quick Twist umožňuje rýchlu, jednoduchú a bezpečnú výmenu filtra a prináša tak do zariadenia na čistenie vody dôvtip a jednoduchosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať