PhotoFrame

  Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

  Luxusný design, vynikajúci výkon! Limitovaná séria modelu 10FF2XLE spája jedinečné prvky elegantného dizajnu a najvyššej kvality spracovania s úžasným digitálnym fotografickým displejom s veľkou obrazovkou, čím vytvára hodnotný predmet alebo darček, na ktorý sa nezabúda. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

10, 2" (26 cm) LCD, Oblasť zobrazenia 9, 4" (24 cm), Pomer strán 3:2 10FF2XLE/00 Nájsť podobné výrobky

Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

 • Otočte, zväčšite, orežte, zamaskujte a pridajte efekty k vašim fotografiám

  Otočte, zväčšite, orežte, zamaskujte a pridajte efekty k vašim fotografiám

  Sprievodca PhotoEffect Wizard je funkcia s jednoduchým ovládaním umožňujúca otáčanie, približovanie, orezanie či dokonca úpravy farebných odtieňov fotografií na čiernobiele alebo sépiu priamo vo fotografickom rámiku.

 • Vysoká hustota pixelov pre ostré a detailné zobrazovanie fotografií

  Najlepšia obrazovka s vysokou hustotou zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Dokonalé digitálne farby pre bohaté a nádherné zobrazovanie fotografií

  Plnofarebný displej vyzdvihuje to najlepšie vo vašich fotografiách spolu so sýtymi realistickými farbami tak, že zobrazuje rovnaký plný rozsah farieb, ktoré sa nachádzajú na profesionálne vytlačených fotografiách.

 • Esteticky príjemný ručne rytý kvetinový vlnitý vzor

  Ručne rytý kvetinový vlnitý vzor dáva tomuto rámiku nádych umeleckého diela

 • Vynikajúce materiály a povrchová úprava pridávajú hodnotu k vašim fotografiám

  Prvotriedny dizajn a vynikajúce materiály vrátane pevného štýlového stojana, štýlového rámika a detailnej povrchovej úpravy vytvárajú dojem hodnoty a kultivovaného vkusu, pričom vdychujú fotografiám zobrazovaným na fotografickom rámiku život.

 • Autom. orientácia fotografií, aby boli vhodné pre režim na výšku a na šírku

  Automatické rozpoznávanie umiestnenia na šírku/výšku používa snímač, ktorý rozpoznáva otočenie fotografického rámčeka a zobrazuje každú fotografiu v jej správnom režime.

 • Zabávajte sa s kolážami: zobrazte niekoľko fotografií v jednom zobrazení

  Je to efekt prezentácie - zobrazenie fotografií vo forme koláže, pri ktorom sa automaticky a náhodne spolu zostavujú rôzne fotografie, aby nevznikali nepekné okraje, ktoré sa zvyknú objavovať pri fotografiách menších ako veľkosť obrazovky.

 • Vytvorte albumy, prezentácie a spravujte svoje fotografie

  Smart Album vám umožní vytvoriť a zdieľať albumy, ako aj nastaviť a upraviť efekty prechodu pri vašich prezentáciách fotografií.

 • Uloženie viac ako 1000 fotografií v internej pamäti

  Inteligentné uloženie fotografií funguje pomocou inteligentného softvéru, ktorý minimalizuje potrebný úložný priestor bez zníženia kvality zobrazovania fotografií.

 • Prehranie prezentácie, jednej fotografie, miniatúry alebo zobrazenie hodín

  Flexibilné režimy zobrazovania vám dávajú slobodu zobraziť fotografie po jednom obrázku, v režime miniatúr pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie alebo vytvoriť prezentáciu slideshow vašich najcennejších fotografií.

 • Funguje na napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo s nabíjateľnou batériou

  Napájanie striedavým prúdom alebo vstavanou batériou vám umožňuje zvoliť si, či budete digitálny fotografický rámik používať na štandardnom napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo so vstavanou nabíjateľnou batériou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať