Nepopísané

Profesionálny LED televízor

  Profesionálny LED televízor

  Skvelá hodnota v modernom dizajne

  S týmto energeticky úsporným hotelovým LED televízorom môžete využiť možnosti efektívnej inštalácie pomocou USB klonovania, ako aj špeciálne hotelové funkcie, ako napríklad uzamknutie ponuky a ovládania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED televízor

19" (48 cm) Studio, LED, DVB-T/C MPEG 2/4 19HFL2807D/10 Nájsť podobné výrobky

Skvelá hodnota v modernom dizajne

s úspornou technológiou LED

 • Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Tento televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Uzamkn. predných/bočných ovlád. prvkov

  Zvolením možnosti uzamknutia alebo odomknutia prístupu k predným a bočným ovládacím prvkom televízora sa v ponuke nastavení zablokuje neautorizovaný prístup do ponuky televízora, čím sa hotelierovi ušetrí námaha a čas, ktorý by strávil opätovnou inštaláciou.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Ideálne sa hodí do väzníc

  Na kontrolu komunikácie je tento hotelový televízor vybavený špeciálnym režimom PrisonMode. Tento pokročilý bezpečnostný režim vypne určité nastavenia, ktoré nie sú žiaduce vo väzenskom prostredí – napríklad Teletext, Elektronický sprievodca programami, Titulky a porty USB.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať