Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Pre potešenie hostí

  Tento moderný a energeticky výhodný hotelový televízor je plne pripravený na interaktivitu. Vaši hostia môžu pripájať vlastné zariadenia, vychutnávať si v kúpeľni hudbu a mať na mieru pripravené uvítacie odkazy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

22" (56 cm) systémový, displej LCD, integrovaný digitálny tuner 22HFL5550D/10 Nájsť podobné výrobky

Pre potešenie hostí

Digitálny interaktívny hotelový televízor Philips

 • Rozširujúci box SmartCard Xpress s kompatibilitou pre interaktívne systémy

  Voliteľný rozširujúci box SmartCard Xpress sa môže nainštalovať na zadnej strane TV prijímača a umožňuje pripojenie dekodérov a aplikačných kariet od iných výrobcov k televízoru, čím zvyšuje jeho funkčnosť. TV je tiež možné pripojiť k externým dekodérom a koncovým prijímačom set-top box od všetkých významných poskytovateľov interaktívnych systémov cez sériové rozhranie Serial Xpress Control (s podporou protokolov UART a RS232) a kontrolné rozhranie SmartPlug.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Vzdialená inovácia softvéru

  Softvér televízora, ktorý ovláda špecifické hotelové funkcie, možno vzdialene inovovať pomocou certifikovaného poskytovateľa systému.

 • Vstavaný displej s hodinami s budíkom a pripomienkovačom

  Vstavaný displej s hodinami, ktorý zároveň slúži ako budík, eliminuje potrebu investícií do dodatočných hodín s káblami a zapájaním. Automatická synchronizácia času cez teletext a uchovanie nastavení budíka v prípade krátkodobých výpadkov napájania ešte viac zvýšia pohodlie vašich hostí

 • HD Ready s integrovaným tunerom DVB-T

  Umožnite hosťom vychutnať si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako sú HDTV set-top boxy. Televízor je schopný prijímať analógové signály YPbPr, ako aj najkvalitnejšie nekomprimované digitálne signály prostredníctvom DVI alebo HDMI. Digitálne signály budú podporovať ochranu pred kopírovaním HDCP. Integrovaný DVB-T tuner vám umožní okrem analógových kanálov prijímať digitálne terestriálne TV kanály. Zároveň umožní hosťom počúvať digitálne rádiové stanice vo vysokokvalitnom zvuku bez dodatočnej investície do rádioprijímačov.

 • USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  K tomuto Philips TV môžete pripojiť USB kľúč a umožní tak jednoduché a okamžité prehrávanie multimediálneho obsahu. Podporované formáty prehrávania sú MP3, súbory prezentácie (.alb) a fotografie JPEG.

 • PC vstup umožňuje použiť váš TV ako PC monitor

  S PC vstupom môžete pripojiť váš televízor k počítaču a použiť ho ako PC monitor.

 • Konektor pre externý reproduktor

  Konektor zosilneného zvuku pre ľahkú inštaláciu externých reproduktorov (ako napríklad pre kúpelne), ktorý odstraňuje potrebu investovať do externého vybavenia

 • Kompatibilné s panelom pripojenia Philips pre používanie zariadení hostí

  Tento televízor pracuje bez problémov s panelmi pripojenia Philips. Hosť sa môže jednoducho pripojiť a vychutnať si médiá z PC, MP3 prehrávača, DVD prehrávača, kamkordéra a rôznych iných zariadení. Vďaka automatickému rozoznávaniu sa panel pripojení a televízor automaticky prepnú, aby zobrazili obsah pripojeného zariadenia hosťa.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať