Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Moderný dizajn s výnimočnou hodnotou

  S týmto moderným a energeticky efektívnym hotelovým televízorom s technológiou HD Ready si môžete vychutnať výhody digitálnej televízie, a pritom byť plne pripravený na budúcnosť. Hostia ocenia milé prijatie a skvelý divácky zážitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

32" (81 cm), displej LCD, integrovaný digitálny tuner 32HF5335D/12 Nájsť podobné výrobky

Moderný dizajn s výnimočnou hodnotou

Digitálny hotelový LCD televízor Philips

 • Pixel Plus HD pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus HD pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus HD je technológia spracovania obrazu, ktorá umožňuje divákom sledovať obsah, ktorý je živý, prirodzený a reálny. Výsledkom je obraz ostrý ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou z akéhokoľvek zdroja HD.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Integrovaný DVB-T tuner pre digitálnu TV a rádio

  Integrovaný DVB-T tuner vám umožní okrem analógových kanálov prijímať digitálne terestriálne TV kanály. Tiež umožní počúvať digitálne rádiové stanice vo vysokokvalitnom zvuku bez dodatočnej investície do rádioprijímačov.

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ predstavuje technológiu na spracovanie zvuku, ktorá rozširuje virtuálnu vzdialenosť medzi dvomi reproduktormi a vytvára pohlcujúcejší zážitok. Incredible Surround™ umožní vašim hosťom si vychutnať úplný priestorový zvuk bez použitia dodatočných reproduktorov.

 • Otočný stojan s ochranou proti krádeži

  Tento LCD TV sa dodáva s otočným stojanom, ktorý umožňuje hosťom nastaviť TV tak, aby mohli pozerať TV z ktorejkoľvek pozície v miestnosti. Stojan sa môže zaistiť k stolu alebo nábytku, aby poskytoval dodatočné zabezpečenie pred ukradnutím.

 • Ovládač SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť kopírovať nastavenia TV a programovanie analógových kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Kompatibilné s upevnením štandardu VESA

  Jednotný priemyselný štandard pre zariadenia na upevnenie na stenu/strop, ktorý stanovila asociácia Video Electronics Standards Association. Tento štandard prináša vysokú flexibilitu pri možnostiach upevnenia a veľký výber upevňovacích konzol.

 • Zelené logo pre nízku spotrebu napájania

  Spoločnosť Philips udeľuje zelené logo svojim produktom, ktoré sú najšetrnejšie k životnému prostrediu. Hardvér tohto hotelového TV je založený na modeli spotrebiteľského TV, ktorý certifikovali externí audítori, že je (viac ako) aspoň o 10% energeticky efektívnejší ako iné produkty na trhu v danej kategórií produktov. Lepšia energetická efektívnosť nielenže znižuje dopad na životné prostredie, ale tiež znižuje prevádzkové náklady (pozrite si lokalitu www.philips.com/sustainability)

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať