Smart LED TV

  Smart LED TV

  Cenami ovenčený výkon

  3D LED televízor 46PFL9707 s funkciou Smart TV a technológiami Micro Dimming Premium a Moth Eye vám prináša najlepšiu kvalitu obrazu a najlepší kontrast vo svojej triede – či už v režime 2D, alebo 3D. Vychutnajte si funkciu Smart TV Premium a zobrazenie v 3D tým najúžasnejším spôsobom! Zobraziť všetky výhody

 • Cenami ovenčený výkon

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Smart LED TV

117 cm (46”), 3D Max, DVB T2/C/S2 46PFL9707S/12 Nájsť podobné výrobky

Cenami ovenčený výkon

Vychutnajte si funkciu Smart TV s najlepšou kvalitou obrazu

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na bezdrôtové používanie funkcie Smart TV

  Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi vo vašom televízore Philips môžete vstúpiť do bohatého sveta funkcie Smart TV – bezdrôtovo a v pohodlí domova.

 • Ambilight Spectra XL – nová technológia Ambilight pre intenzívnejší zážitok

  Ambilight Spectra XL – nová technológia Ambilight pre intenzívnejší zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok pomocou technológie Ambilight Spectra XL. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz viac než kedykoľvek predtým projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • 3D Max Clarity 1000 pre 3D zážitok v rozlíšení Full HD bez blikania obrazu

  3D Max Clarity 1000 pre 3D zážitok v rozlíšení Full HD bez blikania obrazu

  Objavte nové hranice 3D technológie vďaka technológii 3D Max Clarity 1000. Vďaka aktívnej 3D technológii a najmodernejšiemu vysokorýchlostnému zobrazeniu 3D Max Clarity 1000 vytvára vernú hĺbku, kontrast a reálne zobrazenie a ponúka bezkonkurenčný zážitok zo sledovania obsahu v 3D v rozlíšení Full HD bez blikania obrazu. Dokonca môžete konvertovať akýkoľvek obsah v 2D na živý a bezchybný obsah v 3D. Technológia 3D Clarity 1000 vám prináša dokonalý výkon zobrazenia v 3D.

 • Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  S okuliarmi Philips 3D dokáže váš televízor ponúknuť dvom hráčom ten najlepší zážitok z hry na celej obrazovke. Pri hraní hier pre dvoch hráčov v režime 2D väčšinou každý hráč sleduje hru na svojej polovici obrazovky. S použitím technológie 3D si teraz môže každý hráč súčasne vychutnávať hru v 2D zobrazení na celej obrazovke – stačí jedno stlačenie tlačidla na okuliaroch.

 • Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

  Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

  Pozrite si celú svoju filmovú zbierku v živom a bezchybnom 3D zobrazení – dokonca aj starú čiernobielu klasiku. Zariadenia od spoločnosti Philips ponúkajú kvalitnú konverziu akéhokoľvek obsahu v 2D v reálnom čase stlačením jedného tlačidla. Táto konverzia zaistí, že titulky sa budú zobrazovať v rovnakej hĺbke a nebude dochádzať k chybám, ako napríklad prenášaniu pozadia do popredia.

 • Jedinečné nastavenie hĺbky 3D efektu na sledovanie v 3D podľa vašich predstáv

  Jedinečné nastavenie hĺbky 3D efektu na sledovanie v 3D podľa vašich predstáv

  Každý človek vníma 3D efekt inak. Preto vám spoločnosť Philips ponúka možnosť prispôsobiť si úroveň hĺbky 3D efektu podľa svojich predstáv. Jedinečná funkcia úpravy 3D hĺbky vám umožňuje vybrať úroveň efektu, ktorá najlepšie vyhovuje aktuálnemu obsahu na obrazovke a vašim osobným preferenciám. Vďaka tomu sa vaše oči počas sledovania budú menej namáhať. Teraz si môžete zážitok zo sledovania obsahu v 3D vychutnať skutočne naplno.

 • Technológia Moth Eye má najvyšší kontrast obrazu a najmenšie odrazy

  Technológia Moth Eye má najvyšší kontrast obrazu a najmenšie odrazy

  Technológia Moth Eye (Oko nočného motýľa) sa inšpirovala dokonalosťou prirodzenej evolúcie a využíva špeciálne nanoštruktúry, aké sa nachádzajú v oku nočného motýľa. Oko nočného motýľa má najlepší antireflexný povrch, čo mu umožňuje ukryť sa pred predátormi. Tieto výnimočné vlastnosti rozširujú kontrast obrazu tým, že prehlbujú tmavosť tmavých odtieňov, a zároveň zvyšujú výstup jasných prvkov bez žiary a odrazov. Zažite verne podaný kontrast obrazu s neuveriteľne jasnými detailmi.

 • 1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  1200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Technológia Micro Dimming Premium na stmievanie LED segmentov pre najlepší kontrast

  Technológia Micro Dimming Premium na stmievanie LED segmentov pre najlepší kontrast

  Technológia Micro Dimming Premium vytvára ten najostrejší kontrast a najživší obraz, aký si viete predstaviť. Vychutnajte si ohurujúci obraz vďaka špeciálnemu podsvieteniu tenkého displeja: väčšie množstvo LED segmentov, ktoré možno samostatne ovládať, zaistí najlepší kontrast displeja. Výsledkom je úchvatný obraz s extrémnym kontrastom, ostrosťou a živými farbami.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Využívajte hlasové hovory a videohovory vďaka službe Skype™ v televízore

  Využívajte hlasové hovory a videohovory vďaka službe Skype™ v televízore

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317/00) a hneď si môžete vychutnať video a zvuk výbornej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Sledujte televíziu v ktorejkoľvek miestnosti svojej domácnosti vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen*

  Sledujte televíziu v ktorejkoľvek miestnosti svojej domácnosti vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen*

  Vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen* už viac nebudete pripútaní k svojej pohovke. Práve naopak – digitálne televízne vysielanie môžete sledovať kdekoľvek v domácnosti. Stačí si prevziať aplikáciu Philips MyRemote, preniesť program z televízora do zariadenia iPad a môžete sledovať ďalej. Prenášať môžete aj fotografie, videá alebo hudbu zo svojich inteligentných zariadení priamo na veľkú obrazovku. Takto vyzerá skutočná sloboda pri sledovaní!

 • Full HD TV a Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas obrazu s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu. Vo všetkých zdrojoch obsahu sa zistí a potlačí šum aj chyby obrazu, čím vznikne čistý obraz ostrý ako britva. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixelmi vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Funkcia ukazovadla diaľkového ovládania k dispozícii prostredníctvom aktualizácie softvéru na jeseň roku 2012
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Funkcia Wi-Fi Smart Screen k dispozícii prostredníctvom aktualizácie softvéru na jeseň roku 2012
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Kamera pre Skype sa predáva samostatne
 • Vďaka mimoriadne nízkej miere odrazu svetla od povrchu Moth Eye sú na ňom viditeľnejšie odtlačky prstov a šmuhy. Na zaistenie optimálneho výkonu vykonávajte čistenie len pomocou dodanej špeciálnej handričky a čistiaceho prípravku SVC1116G (zelená fľaša, nie je súčasťou balenia). Prečítajte si pokyny na čistenie dodané s produktom.
 • Nahrávanie na zariadenie USB je určené len pre digitálne kanály (môžu platiť obmedzenia pre určité krajiny alebo kanály), nie pre analógové vysielanie ani externé vstupy. Nahrávanie môže byť obmedzené ochranou proti kopírovaniu vysielania (CI+).

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať