LCD TV

  Vychutnajte si skvelý televízny večer – zaručene

  Spoločnosť Philips vám dáva možnosť vychutnať si skvelý výkon za atraktívnu cenu, dnes i zajtra. Tento vysoko kvalitný televízor ponúka obraz v kvalite Full HD s jedinečným priestorových zvukom a čistým dizajnom Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

47" (119 cm), Full HD 1080p, digitálny televízor 47PFL3605H/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si skvelý televízny večer – zaručene

s obrazom v kvalite Full HD a vynikajúcim zvukom

 • Dynamický kontrast 50000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Dynamický kontrast 50000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia Dynamic Contrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • 28.9 miliardy farieb pre úžasný prirodzený obraz

  28.9 miliardy farieb pre úžasný prirodzený obraz

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované na dosiahnutie celkovo 28,9 miliárd farieb. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú nepatrné farebné tiene a odtiene pokožky a ich spracovaním dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

 • Hladké pripojenie s 2 vstupmi HDMI a Easylink

  Hladké pripojenie s 2 vstupmi HDMI a Easylink

  HDMI je jednoduchý kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, takže redukuje neporiadok v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaisťuje najvyššiu kvalitu od zdroja na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií na vašom televízore, DVD prehrávači, BluRay prehrávači, prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina. Vychutnajte si obraz a zvuk vysokej kvality bez neporiadku a spleti káblov.

 • Vychutnajte si fotografie a prehrávanie hudby cez USB

  Vychutnajte si fotografie a prehrávanie hudby cez USB

  Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám typu jpeg a hudbe vo formáte mp3 uložených na väčšine pamäťových kľúčov USB (zariadení pamäťovej triedy USB). Pripojte svoje zariadenie USB do konektora na boku televízora a získate prístup k fotografiám a hudobným súborom prostredníctvom jednoduchého prehľadávača obsahu zobrazeného priamo na obrazovke. Umožňuje tak jednoduché prezeranie a zdieľanie vašich fotografií a hudby.

 • Televízor Full HD s funkciou Digital Crystal Clear pre hĺbku a čistotu

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja.

 • Precíťte atmosféru s výkonom 20 W RMS a zvukom Incredible Surround

  Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do atmosféry filmov. Výkonné zosilňovače 20 W RMS (2 x 10 W RMS) vytvárajú realistickú zvukovú scénu. Funkcia Incredible Surround vám umožní vychutnávať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku. Vytvára jasné a priestorové zvukové spektrum, ktoré vynikajúco dopĺňa intenzívny divácky zážitok.

 • PC vstup umožňuje použiť váš TV ako PC monitor

  S PC vstupom môžete pripojiť váš televízor k počítaču pomocou kábla VGA a použiť ho ako PC monitor.

 • Integrovaný MPEG-4 tuner na príjem signálu v HD bez koncového prijímača

  Integrovaný digitálny tuner vám umožní prijímať signál pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Ocenený európskou ekologickou značkou Eco Flower

  V priebehu posledných 10 rokov sme sa usilovali o zníženie nášho vplyvu na životné prostredie a v tomto úsilí budeme aj naďalej pokračovať. Prostredníctvom našich ekologických výrobných postupov máme v úmysle vytvárať televízory značky Philips, ktoré sú ešte ekologickejšie a majú výrazne menší dopad na životné prostredie. Spoločnosť Philips získala ekologické označenie EU ECO (kvet) pre väčšinu svojich modelov práve vďaka vysokej energetickej účinnosti jej televízorov, ich mimoriadne nízkej spotrebe v pohotovostnom režime (až o 50 % menej ako vyžaduje úroveň normy EU ECO), zastaveniu používania nebezpečných látok (napr. olova) a faktu, že spoločnosť Philips vyrába televízory, ktoré sa dajú ľahko recyklovať.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať