Reproduktor s dokovacou stanicou

  Vychutnajte si hudbu zo zariadenia iPhone 5

  Či reproduktor s dokovacou stanicou AD315 položíte na stôl, alebo kdekoľvek inde, vždy vám poskytne krištáľovo čistý zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť. Je kompatibilný s telefónom iPhone 5 a s najnovšími modelmi prehrávačov iPod cez konektor Lightning. Možnosť napájania zo siete alebo batériou vám umožní vychutnať si hudbu kdekoľvek. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor s dokovacou stanicou

Konektor Lightning, pre iPod/iPhone AD315/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si hudbu zo zariadenia iPhone 5

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Rýchle nabíjanie a prehrávanie hudby cez konektor Lightning

  Rýchle nabíjanie a prehrávanie hudby cez konektor Lightning

  Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu aj počas nabíjania zariadenia iPod/iPhone pomocou nového konektora Lightning! Stačí vložiť zariadenie priamo do dokovacej stanice na reproduktore a môžete prehrávať svoje najlepšie skladby s dokonalým zvukom. Vaše zariadenie sa bude súčasne aj rýchlo nabíjať, takže sa počas počúvania nemusíte starať o kapacitu batérie.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Pripojenie pomocou zvukového vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie pomocou zvukového vstupu aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať