Prenosné rádio

  Dokonalý spoločník na aktivity vonku

  Prenosné rádio Philips AE1120/00 je vhodné na aktivity vonku. Vďaka kinetickému napájaniu nepotrebuje batérie a je vybavené vstavanou sirénou na upútanie pozornosti a tiež USB nabíjačkou, ktorá zabezpečí, že zariadenie bude stále nabité a bude možné ho kedykoľvek pripojiť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosné rádio

Analógové ladenie FM/MW, Port Micro USB na nabíjanie, Baterka, Samonabíjacie/napájané z batérií AE1120/00 Nájsť podobné výrobky

Dokonalý spoločník na aktivity vonku

s týmto prenosným rádiom

 • Kinetické vytváranie energie pre jednoduché nabíjanie

  Kinetické vytváranie energie pre jednoduché nabíjanie

  Využite vlastnú energiu vďaka inovatívnemu, kineticky poháňanému zdroju tohto zariadenia. Táto technológia je ekologickou alternatívou zariadení napájaných batériami a poskytuje energiu pre rádio, baterku alebo energiu na nabitie telefónu či iného zariadenia, vďaka čomu vám nikdy nedôjde šťava.

 • Integrovaná baterka na nekončiacu zábavu aj za tmy

  Integrovaná baterka na nekončiacu zábavu aj za tmy

  Netápajte v tme. Vďaka vstavanej baterke na svietenie v tomto zariadení zábava nekončí ani dlho po západe slnka. Baterka znižuje riziko pri nedostatočne osvetlených nočných aktivitách a výborne poslúži aj pri výpadku elektriny. Kinetická technológia výroby energie udrží zariadenia automaticky nabité a eliminuje riziko vybitej batérie.

 • Zabudovaná siréna pre vyššiu bezpečnosť

  Zabudovaná siréna pre vyššiu bezpečnosť

  Vaša bezpečnosť môže často závisieť od toho, či vás ostatní dokážu nájsť. Zabudovaná siréna v tomto zariadení dokáže upútať pozornosť, vďaka čomu je pomoc vždy nablízku. Siréna je kineticky napájaná, takže nikdy nemôže dôjsť k neočakávaným problémom s batériou. Táto doplnková funkcia je navrhnutá pre väčší pocit istoty a vašu bezpečnosť na prvom mieste.

 • Vstavaný reproduktor umožňuje vychutnávať si rádio nahlas s kvalitným zvukom

  Vstavaný reproduktor umožňuje vychutnávať si rádio nahlas s kvalitným zvukom

  Reproduktor ponúka dobrú kvalitu zvuku a spríjemňuje používanie.

 • FM/MW tuner pre príjemné počúvanie rozhlasu

  FM/MW tuner pre príjemné počúvanie rozhlasu

  FM/MW (AM) stereofónny tuner

 • Zabudovaný kábel s konektorom micro USB na nabíjanie akéhokoľvek zariadenia USB

  Zostať úplne odpojený je niekedy ťažké – teraz sa vám to však už nemusí stať. Nájsť nabíjačku pre mobilný telefón alebo iné zariadenie počas času stráveného v prírode môže byť problém, preto má toto zariadenie praktický zabudovaný kábel s konektorom micro USB. Vďaka tomu budete mať vždy dostatok energie pre hudbu a filmy alebo jednoducho pre pocit istoty. Tiež môže fungovať ako záložný zdroj v prípade výpadku elektriny. Využite kineticky poháňaný zdroj tohto zariadenia, vďaka ktorému zostanete pripojení a vaše zariadenia nabité.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať