Rádiobudík

  Rádiobudík

  Nabíjajte mobilný telefón počas spánku

  Začínajte deň plní energie pomocou tohto rádiobudíka. Dokáže súčasne nabíjať mobilný telefón aj zariadenia s rozhraním USB, aby vám už nikdy nedošla energia. Budiť vás môže rádio alebo zvuk budíka, kým funkcia duálneho budíka umožňuje nastaviť dva časy budenia Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík

Dvojitý port USB na nabíjanie, Analógové ladenie FM, Dvojitý budík, Zálohovaný čas a budík AJ4000B/12 Nájsť podobné výrobky

Nabíjajte mobilný telefón počas spánku

so zabudovaným káblom s konektorom micro USB

 • Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na zvuky obľúbenej rozhlasovej stanice alebo bzučiaka. Jednoducho nastavte na rádiobudíku Philips budenie, ktoré vás zobudí naposledy počúvanou rozhlasovou stanicou, alebo si vyberte budenie zvukom bzučiaka. Keď nadíde čas budenia, rádiobudík Philips sa automaticky naladí na túto rozhlasovú stanicu alebo spustí zvuk bzučiaka.

 • Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Audio systém Philips je vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 1 hodinu) a vyberte si stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri hudbe z obľúbeného disku CD alebo od DJa rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  Vstavaný digitálny FM tuner vám každý deň umožní počúvať obľúbené melódie alebo správy z vašej rozhlasovej stanice. Stačí si vybrať želanú rozhlasovú stanicu.

 • Nabíjajte druhé zariadenie USB pomocou zabudovaného konektora USB

  Dnes je úplne bežné mať v domácnosti viac než jedno zariadenie USB. Fotoaparáty, herné zariadenia, mobilné telefóny a prenosné hudobné prehrávače sa väčšinou nabíjajú práve cez konektor USB. V prípade potreby môžete použiť aj adaptér s konektormi micro USB alebo mini USB, a nabíjať tak ešte väčšie množstvo rôznych zariadení prostredníctvom druhého konektora USB na rádiu.

 • Nabite svoj mobilný telefón pomocou zabudovaného kábla s konektorom micro USB

  Zobuďte sa svieži a s úplne nabitým telefónom. Tento rádiobudík Philips má v zadnej časti namontovaný zabudovaný kábel s konektorom micro USB. Netreba nič ďalšie pripájať a žiadne káble sa nedajú stratiť. Teraz môžete mať počas spánku telefón pri sebe a súčasne ho nabíjať. Spoločnosť Philips vám očividne rozumie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať