Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtový Hi-Fi prijímač A2

  Philips Fidelio

  Bezdrôtový Hi-Fi prijímač A2

  Všetka vaša hudba so zvukom s vysokou vernosťou. Bezdrôtovo.

  Vďaka 100 W zosilneniu prináša bezdrôtový prijímač Hi-Fi Philips Fidelio hudbu s vysokou vernosťou priamo do vašich reproduktorov. Na prehrávanie a prehľadávanie hudby môžete použiť svoje prenosné zariadenie Apple alebo zariadenie so systémom Android. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtový Hi-Fi prijímač A2

Zmeňte Hi-Fi systém na bezdrôtový, 160 W, zabudovaný zosilňovač, Digitálny a analógový vstup, výstup Sub AW2000/10 Nájsť podobné výrobky

Všetka vaša hudba so zvukom s vysokou vernosťou. Bezdrôtovo.

Posadnutí zvukom

 • Dokonalé pohodlie vďaka jednoduchému nastaveniu

  Dokonalé pohodlie vďaka jednoduchému nastaveniu

  Dokonalé pohodlie vďaka jednoduchému nastaveniu. Zjednodušená inštalácia – produkt typu Plug & Play

 • Aplikácia AirStudio+ Lite na ovládanie hudby z mobilného zariadenia

  Aplikácia AirStudio+ Lite na ovládanie hudby z mobilného zariadenia

  Táto aplikácia, ktorá je dostupná zo stránok Apple App store a Google Play, automaticky rozpozná mobilné či iné kompatibilné zariadenia pripojené do vašej domácej siete Wi-Fi a umožní vám okamžitú kontrolu nad hudbou. Z ľubovoľného zariadenia môžete kdekoľvek ovládať prehrávanie, hlasitosť a zvukové nastavenia hudby, ako aj internetové hudobné služby a internetové rádiá.

 • Vychutnajte si svet internetových hudobných služieb

  Vychutnajte si svet internetových hudobných služieb

  Získať predplatné k internetovým hudobným službám je ten najlepší spôsob, ako sa dostanete k pestrej ponuke hudby, vrátane najnovších vydaní. Navyše máte prístup k hudbe kedykoľvek a kdekoľvek, stačí, aby tam bolo pripojenie na internet. So službou Philips Wireless Hi-Fi môžete využívať internetové hudobné služby a nemusíte dokonca ani zapínať počítač.

 • Vychutnajte si tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Vychutnajte si tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Teraz môžete držať krok s akýmkoľvek hudobným štýlom po celom svete. Nalaďte si vyše 30 000 internetových rozhlasových staníc a rozšírte svoje možnosti hudobného vyžitia.

 • Zabudovaný zosilňovač pre dokonalú kvalitu zvuku

  Zosilňovač je zabudovaný do jednotky subwoofera pomocou interného obvodu, preto nie je potrebné žiadne ďalšie prepojenie medzi subwooferom a zosilňovačom. Akustické vlastnosti tejto jednotky boli špeciálne vyladené tak, aby vytvárala výrazný zvuk. Basy sú hlboké a pevné a zosilňovač je dokonale vyladený tak, aby poskytoval ideálnu úroveň výkonu.

 • 2 x 50 W RMS/celkový výkon 100 W

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Výstup pre subwoofer na pripojenie subwoofera pre hlbšie basy

  Na zadnej strane bezdrôtového Hi-Fi systému sa nachádza výstup, ktorý umožňuje pripojiť subwoofer a zosilniť basový výkon vašich reproduktorov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať