Nepopísané

  Karty verejného značenia

  Easy Advertiser

  Jednoducho použiteľná samostatná karta mediálneho inzerenta pracuje s našimi profesionálnymi monitormi značenia pre plánovanie mediálneho obsahu. Spolu s programom EA Publisher môžete vytvoriť svoj vlastný obsah a naplánovať prezentácie a filmy na každý deň na 24 hodín. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Karty verejného značenia

Easy Advertiser CRD01/00 Nájsť podobné výrobky

Easy Advertiser

Vaše perfektné riešenie pre značenie

 • Riešenie značenie úplne použiteľné hneď po vybalení

  Už vo vašom kancelárskom PC máte PowerPoint, máte digitálny fotoaparát s PC aplikáciou pre správu fotografií a videí spolu s displejom značenia série Philips BDLx231Cx/00. Teraz potrebujete už len jednu položku pre skutočné spustenie digitálneho značenia vo vašom obchode alebo oddelení. Easy Advertiser je kompletné balenie obsahujúce 1GB USB kľúč, všetky káble, konzolu a Smartcard s high-tech elektronikou na prehrávanie obsahu z USB, ktorý ste vytvorili pomocou obsiahnutého PC programu Easy Advertiser Publisher. Kartu nainštalujte podľa pokynov v príručke používateľa.

 • Jednoduchá PC aplikácia pre správu obsahu

  Pri vlastnej tvorbe obsahu pre reklamu alebo podnikovú komunikáciu chcete použiť štandardné nástroje, ktoré už máte, v kombinácii s jednoduchou publikačnou aplikáciou. Easy Advertiser Publisher je program platformy Windows, ktorý dokáže importovať prezentácie aplikácie MS PowerPoint, fotografie JPEG a filmy vo formáte MPEG. Program vám pomáha vytvoriť rozvrhy pre zobrazovanie správneho obsahu v správnom čase počas 24 hodín. Cyklus je jednoduchý: vytvorte obsah, importujte obsah, naplánujte obsah, zverejnite obsah uložením na veľkokapacitné úložné USB zariadenie.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Nevyžaduje sa žiadna internetová inštalácia alebo pripojenie

  Toto je samostatný a jednoducho inštalovateľný výrobok pre vaše činnosti verejného značenia bez zhonu pre predplácanie a iné inštalačné činnosti. Výrobok prehráva obsah z veľkokapacitného úložného USB zariadenia: nevyžaduje sa žiadny internet. Obsah uložíte na vaše veľkokapacitné úložné USB zariadenie prostredníctvom obsiahnutej PC aplikácie na vašom kancelárskom alebo domácom PC, pripojíte ho do karty nainštalovanej v displeji a prehrávanie sa spustí.

 • Kombinujte prezentácie aplikácie MS PowerPoint, obrázky a video

  Chcete úplnú kreatívnu slobodu pri miešaní obrázkov z vášho digitálneho fotoaparátu, prezentácií aplikácie MS PowerPoint a filmov (až do 720 pixlov s vysokým rozlíšením!), ktoré ste vytvorili, v akomkoľvek poradí a kedykoľvek. S programom Easy Advertiser môžete miešať a snažiť sa o optimálny dopad na vaše publikum.

 • Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete

  Voľne môžete naplánovať správny obsah na správny čas rozdelený na 24 hodín tak, aby ste splnili informačné potreby vašich zákazníkov. Vytvorte jeden alebo viacero časových pozícií pomocou PC aplikácie Easy Advertiser Publisher PC. Obsah potiahnite a pustite do príslušnej časovej pozície. Pomocou tejto aplikácie vykonajte export na veľkokapacitné úložné USB zariadenie, USB zariadenie dajte do karty a vaša prezentácia sa spustí podľa naprogramovania.

 • Automatický pohotovostný režim, keď nie je aktívny žiadny plán

  Ak nie je pre verejné zobrazovanie značenia naplánovaný žiadny obsah, mal by sa vypnúť do pohotovostného režimu, čím šetrí energiu pre životné prostredie a znižuje náklady na elektrinu. Pomocou diaľkového ovládania môžete tento stav vždy zrušiť a displej použiť pre iné účely, ako napríklad prehrávanie DVD.

 • Získajte to najlepšie z vášho displeja a zobrazte 720 pixlové HD video

  Ostré a najlepšie vyzerajúce videá robia na vašich zákazníkov najlepší dojem. Všetky vysoko kvalitné MPEG2 HD (vysoké rozlíšenie) 720 pixlové videá exportované na veľkokapacitné úložné USB zariadenie prostredníctvom vašej PC aplikácie budú prehrané sviežo a čisto bez zaseknutí alebo iných artefaktov.

 • Jedno diaľkové ovládanie pre všetko

  Diaľkové ovládanie dodané s vašim displejom bude s vašou aplikáciou pracovať dokonale. Všetky vlastnosti, všetky funkcie: môžete ich ovládať

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať