Ochranná fólia na obrazovku

  Chráňte displej zariadenia iPad

  Pomocou krištáľovo čistej fólie ochránite multidotykovú obrazovku zariadenia iPad. Naša fólia na ochranu obrazovky je prakticky neviditeľná, ale viditeľne iná, neskresľuje revolučný displej IPS, takže si môžete vychutnávať čistý, jasný a živý obraz z ľubovoľného uhla. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ochranná fólia na obrazovku

Krištáľovo čistá, pre iPad DLN1756/10 Nájsť podobné výrobky

Chráňte displej zariadenia iPad

Pomocou krištáľovo čistej ochrannej fólie na obrazovku

 • Krištáľovo čistá fólia na neviditeľnú ochranu obrazovky

  Pomocou krištáľovo čistej fólie pridáte na obrazovku vášho zariadenia vrstvu neviditeľnej ochrany pred poškriabaním aj prachom. Funguje na základne statickej priľnavosti, takže sa jednoducho aplikuje a odstraňuje bez toho, aby zanechala zvyšky lepidla.

 • Súčasťou balenia je vyhladzovacia karta s jednoduchou aplikáciou

  Pomocou priloženej vyhladzovacej karty opatrne odstráňte všetky vzduchové bublinky, ktoré sa mohli zachytiť pod ochrannou fóliou pri aplikácií.

 • Statická priľnavosť umožňuje jednoduchú aplikáciu a odstránenie

  Keďže ochranná fólia na obrazovky využíva statickú priľnavosť, ľahko sa aplikuje, premiestňuje a odstraňuje bez toho, aby na obrazovke zariadenia zanechala zvyšky lepidla.

 • Súčasťou balenia je utierka nepúšťajúca vlákna na čistenie povrchu zariadenia

  Zabráňte usádzaniu nečistôt pod novou ochrannou fóliou na obrazovky! Pomocou priloženej utierky nepúšťajúcej vlákna dôkladne vyčistite povrch zariadenia ešte pred aplikovaním fólie.

 • Jasný a živý obraz z každého uhla

  Rozdiel je jasný – naša ochranná fólia neskreslí obraz na revolučnom displeji IPS, takže si môžete vychutnávať čistý, jasný a živý obraz z ľubovoľného uhla.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať