Káva
Super automatický espresso kávovar
Super automatický espresso kávovar

2000 series Super automatický espresso kávovar

Uvarí 2 druhy kávy, Penič mlieka Classic, Bielo-béžová, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8651/19 Nájsť podobné výrobky
 • Vychutnajte si arómu svojich obľúbených kávových zŕn

  2000 series

  Super automatický espresso kávovar

  HD8651/19 Nájsť podobné výrobky

  Nech máte radi akúkoľvek odrodu kávy, zrná môžete pomlieť priamo na mieste a vyťažiť z nich tak maximum chuti vďaka keramickým mlynčekom, ktoré neprehrievajú zrná. Pomocou ručného peniča potom korunujte svoju kávu krémovou mliečnou penou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si arómu svojich obľúbených kávových zŕn

espresso priamo z kávových zŕn jediným dotykom

 • Espresso z čerstvých zrniek stlačením jedného tlačidla

  Jednoduchým stlačením tlačidla môžete mať priamo do vašej šálky za niekoľko sekúnd dokonale uvarené espresso alebo aj dve z čerstvo pomletých zrniek.

 • Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vďaka 100 % keramickým mlynčekom sa rozlúčte s chuťou spálenej kávy. Mlynčeky sú navrhnuté tak, aby neprehrievali zrnká. Keramický materiál tiež zaisťuje dlhodobú výkonnosť a tichú prevádzku.

 • Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Môžete upraviť zrnitosť mlynčekov na 5 rôznych úrovní. Zvoľte si najjemnejšie mletie pre výrazné espresso až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu, všetko podľa vašej preferovanej chuti.

 • Ľahké ovládanie vášho zariadenia cez intuitívne užívateľské rozhranie

  Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie s veľkými tlačidlami, ktoré vám pomôže ľahko komunikovať so zariadením a dosiahnuť najlepší výkon.

 • Lahodná mliečna pena vďaka klasickému peniču mlieka

  Penič mlieka Classic, ktorý baristi tiež nazývajú Pannarello dávkuje paru, ktorá vám pomôže ľahko pripraviť mäkkú mliečnu penu na vaše cappuccino. Zahrajte sa na baristu a pripravte si vaše lahodné mliečne špeciality tradičným spôsobom!

 • Získajte personalizované veľkosti kávy vďaka funkcii uloženia do pamäte

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku kávy uvarenej presne podľa vašich predstáv vďaka pamäťovej funkcii, ktorá vám umožní nastaviť si a uložiť veľkosť kávy do vašej šálky. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj z vašej obľúbenej šálky jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

 • Vďaka malej veľkosti a čelnému prístupu sa hodí do každej kuchyne

  Nezáleží na tom, aká veľká je vaša kuchyňa: toto zariadenie sa zmestí aj do najmenších medzier. A čo je veľmi pohodlné, k nádobe na vodu a odpad môžete pristupovať z prednej strany.

 • Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka je srdcom každého plne automatického kávovaru a treba ju čistiť raz týždenne. Naša varná jednotka je ľahko dostupná z boku a jedným kliknutím môže byť odstránená za účelom ľahkého umývania pod prúdom tečúcej vody.

 • Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Tento espresso kávovar je navrhnutý tak, aby pri spustení alebo vypnutí automaticky vyčistil okruh kávy pomocou vody, aby tak zabezpečil skvelú a sviežu chuť každej šálky kávy. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predlžuje životnosť vášho kávovaru. Toto zariadenie vás nielenže varuje, keď je potrebné odstrániť vodný kameň, ale vás tiež v prípade potreby jasnými správami na obrazovke naviguje v automatizovanom procese odstraňovania vodného kameňa.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať