3100 series Super automatický espresso kávovar

Uvarí 7 druhov kávy, Automatický penič mlieka, Čierna, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8832/09 Nájsť podobné výrobky
 • Káva jediným dotykom – presne taká, akú chcete

  3100 series

  Super automatický espresso kávovar

  HD8832/09 Nájsť podobné výrobky

  Získajte dokonalé espresso z čerstvých zŕn so 100 % keramickými mlynčekmi a ľahkým nastavením intenzity, teploty a dĺžky pomocou intuitívneho displeja. Vďaka automatickému peniču mlieka bude vaša teplá mliečna pena hotová jediným dotykom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Káva jediným dotykom – presne taká, akú chcete

S naším intuitívnym displejom

 • Espresso z čerstvých zrniek stlačením jedného tlačidla

  Jednoduchým stlačením tlačidla môžete mať priamo do vašej šálky za niekoľko sekúnd dokonale uvarené espresso alebo aj dve z čerstvo pomletých zrniek.

 • Hustá mliečna pena jedným stlačením pomocou automatického peniča mlieka

  Príprava zamatového cappuccina je ľahké vďaka automatickému peniču mlieka. Penič mlieka, ktorý baristi tiež nazývajú "Cappuccinatore" bude čerpať mlieko priamo z krabice alebo kanvice, automaticky ho napení a dávkuje ho do šálky s konštantným prúdom mlieka bez akéhokoľvek striekania.

 • Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vďaka 100 % keramickým mlynčekom sa rozlúčte s chuťou spálenej kávy. Mlynčeky sú navrhnuté tak, aby neprehrievali zrnká. Keramický materiál tiež zaisťuje dlhodobú výkonnosť a tichú prevádzku.

 • Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Môžete upraviť zrnitosť mlynčekov na 5 rôznych úrovní. Zvoľte si najjemnejšie mletie pre výrazné espresso až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu, všetko podľa vašej preferovanej chuti.

 • Prispôsobte si vašu kávu pomocou výberu intenzity kávy

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku kávy uvarenej presne podľa vašich predstáv vďaka výberu teploty, veľkosti a intenzity. Funkcia uloženia vám navyše umožní uložiť veľkosť kávy pre každý nápoj. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj z vašej obľúbenej šálky jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

 • Ľahké ovládanie vášho zariadenia prostredníctvom intuitívneho displeja

  Intuitívny displej zobrazuje všetky relevantné informácie potrebné pre ľahkú komunikáciu s vašim zariadením a dosiahnutie čo najlepšieho výkonu. Tlačidlá na prednom paneli vám ponúkajú výber z nápojov pripravených na dosah ruky pomocou jedného stlačenia.

 • Hodí sa k vašej šálke vďaka nastaviteľnej výlevke kávy

  Bez ohľadu na veľkosť vášho obľúbeného pohára alebo šálky sa výlevka kávy jedným pohybom nastaví tak, aby boli všetky vône zachované a vaša káva zostala úplne horúca priamo vo vašej šálke. Pri najvyššej pozícii môže byť výlevka použitá k 5,9 palcovému (15 cm) poháru na latte macchiato.

 • Potešenie bez starostí: vysoký výkon v kompaktnom prevedení

  Užite si viac priestoru a dlhšiu dobu bez dopĺňania vďaka veľkej kapacite nádob na zrnká, vodu a odpad so super kompaktným dizajnom. Toto inteligentné, plne automatické zariadenie vám poskytuje maximálne pohodlie, špičkový výkon a veľkú kapacitu (60,8 oz (1,8 l) nádoba na vodu, 0,5 lb (250 g) nádoba na zrnká a nádoba na odpad s kapacitou až 15 porcií).

 • Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka je srdcom každého plne automatického kávovaru a treba ju čistiť raz týždenne. Naša varná jednotka je ľahko dostupná z boku a jedným kliknutím môže byť odstránená za účelom ľahkého umývania pod prúdom tečúcej vody.

 • Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Tento espresso kávovar je navrhnutý tak, aby pri spustení alebo vypnutí automaticky vyčistil okruh kávy pomocou vody, aby tak zabezpečil skvelú a sviežu chuť každej šálky kávy. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predlžuje životnosť vášho kávovaru. Toto zariadenie vás nielenže varuje, keď je potrebné odstrániť vodný kameň, ale vás tiež v prípade potreby jasnými správami na obrazovke naviguje v automatizovanom procese odstraňovania vodného kameňa.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať