Domáce kino 5.1 3D Blu-ray

  Výkonný priestorový zvuk ako v kine s výkonom až 1000 W

  Obohaťte svoju hudbu a filmy ako nikdy predtým, s týmto domácim kinom Philips. Vďaka 15 mm výškovému reproduktoru rohového tvaru s mäkkým kužeľom zvuk ešte nikdy neznel tak čisto. Výkonný „rebrovaný“ systém Bass Reflex, ktorý je 3 x výkonnejší než bežný systém, vytvorí mimoriadne verné nízke tóny. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 479,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1 3D Blu-ray

Zvuk Crystal Clear Sound, Bezdrôtové zadné reproduktory, Zabud. WiFi, Bluetooth a NFC, 1000 W HTB5580G/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný priestorový zvuk ako v kine s výkonom až 1000 W

s bezdrôtovým zadným reproduktorom

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  MiracastTM je štandard bezdrôtového vysielania obsahu na obrazovke medzi dvomi rovnocennými zariadeniami prostredníctvom pripojenia Wi-Fi Direct. Jednoduché používateľské prostredie umožňuje prenášať zobrazenie z prenosného zariadenia s certifikáciou Miracast™ na väčšiu obrazovku televízora bez toho, aby vás obmedzovali nainštalované kodeky.

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení. **Bezdrôtové pripojenie je vytvorené len medzi hlavnou jednotkou a zadnými reproduktormi. Oba zadné reproduktory sú pripojené k bezdrôtovým prijímacím modulom.

 • Zvuk Crystal Clear Sound pre výbornú čistotu a vernosť

  Zvuk Crystal Clear Sound pre výbornú čistotu a vernosť
 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Bezdrôtový prúdový prenos z vašich hudobných zariadení cez Bluetooth

  Bezdrôtový prúdový prenos z vašich hudobných zariadení cez Bluetooth
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie, či je služba video na požiadanie dostupná vo Vašej krajine, nájdete na lokalite www.philips.com/blu-ray.
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Dolby a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Inc.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať