Reproduktor Soundbar

  Reproduktor Soundbar

  Pohlcujúci priestorový zvuk pre každý televízor

  Reproduktor Soundbar HTL7140B od spoločnosti Philips, navrhnutý tak, aby zaručil pohlcujúci priestorový zvuk, využíva najnovšiu patentovanú technológiu Ambisound, 5.1-kanálový zvuk s celkovým výstupom 320 W a presne nasmerované budiče, ktoré vytvárajú ešte intenzívnejší zvuk. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 599,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

5.1 kanálový bezdrôtový subwoofer, Bluetooth® aptX, AAC a NFC, HDMI 4K-2K, Technológia Ambisound HTL7140B/12 Nájsť podobné výrobky

Pohlcujúci priestorový zvuk pre každý televízor

s bezdrôtovým subwooferom

 • Technológia Ambisound pre skutočný zážitok z priestorového zvuku

  Technológia Ambisound pre skutočný zážitok z priestorového zvuku

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z elegantného reproduktoru Soundbar. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez ohľadu na miesto, kde sedíte, tvar či veľkosť miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov vám Abisound dodáva úplne pohlcujúci a širší zvukový efekt.

 • 5.1 viackanálový reproduktor pre skutočne pohlcujúci priestorový zvuk

  5.1 viackanálový reproduktor pre skutočne pohlcujúci priestorový zvuk

  HTL7140B je 5.1 viackanálový reproduktor ponúkajúci skutočne pohlcujúci zvukový efekt. Navyše je väčšina reproduktorov Soundbar v súčasnosti 2.1 kanálová a HTL7140B vybavený 5.1 kanálmi so 6 vstavanými zosilňovačmi dodávajúcimi úžasnú kvalitu zvuku. Tento 5.1 systém používa rovnaké kanály a konfiguráciu reproduktorov: predný ľavý a pravý, stredný kanál, dva priestorové kanály a subwoofer. Takisto podporuje Dolby digital pro-logic 2.

 • Špecializovaný stredný kanál pre skutočne čistý hlas

  Špecializovaný stredný kanál pre skutočne čistý hlas

  Väčšina reproduktorov Soundbar na trhu ponúka 2.1 kanály. Stredný kanál je dole zakomponovaný do 2.1 kanála a hlas nie je čistý. HTL7140B s 2 špeciálnymi budičmi má svoj vlastný zosilňovač a prenáša iný spracovaný zvukový signál. Dôkladným spracovaním zvuku je možné vytvárať širší zvukový priestor, ako keď rovnaký zvuk prenášajú budiče. Zvukový priestor sa v porovnaní s dĺžkou reproduktora Soundbar zväčší. Zákazník môže sledovať zahraničný program alebo film a jednoduchšie im rozumieť. Rovnako ako pri sledovaní televíznych správ.

 • HDMI 4K2K prechod pre zábavu v ultravysokom rozlíšení HD

  HDMI 4K2K prechod pre zábavu v ultravysokom rozlíšení HD

  HDMI 4K2K zahŕňa štandard HDMI 1.4. Tým pridáva podporu pre videá v ultra vysokom rozlíšení (UHD). V súčasnosti to zodpovedá 4K, čo predstavuje pri najvyšších hodnotách šírku 4096 pixelov a výšku 2160 pixelov alebo štvornásobok veľkosti štandardného zobrazenia 1080p s vysokým rozlíšením HD. Tento termín zahŕňa mierne nižšie rozlíšenie 4K v šírke 3840 pixelov a výške 2160 pixelov. Oba formáty sú podporované cez štandard HDMI 1.4. Zobrazenia 4K vám domov prinášajú vysokokvalitný systém domáceho kina, ktorý sa používa v mnohých komerčných kinosálach. Aby reproduktory prežili aj v budúcnosti, tento štandard sme integrovali do vývoja televízorov 4K.

 • Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Prejdite na digitálny systém a získajte z vašej hudby a filmov maximum. Aj stereofonická hudba znie skvele, lebo systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zlepšujú a zosilňujú digitálnu hudbu aj zvuk videí, vďaka čomu váš reproduktor domáceho kina vytvára skutočne úchvatný priestorový zvuk.

 • Presné nasmerovanie budičov pre širší efekt zvuku

  Presné nasmerovanie budičov pre širší efekt zvuku

  Výškové reproduktory sú nasmerované v uhle 45 stupňov a odosielajú vysokofrekvenčné zvuky smerom do strán, čím sa rozširuje zvukový priestor aj o vysoké frekvencie. Kombinácia vpredu umiestnených budičov, nasmerovaných výškových reproduktorov a patentovaného spracovania a akustiky nesie názov Ambisound a dodáva širší efekt zvuku.

 • Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať