Systém digitálneho AV prijímača

  Systém digitálneho AV prijímača

  Vypočujte všetko

  Premýšľate o výmene DVD prehrávača alebo dokonca videorekordéra za kompletný systém domácej zábavy? Len ich porovnajte s týmto elegantným a štýlovým digitálnym prijímacím systémom a úplne sa oddajte filmu a hudbe.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vypočujte všetko

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Vstavaný tuner FM/MW

  Vstavaný tuner FM/MW
 • Pokročilý zosilňovač tr. D (Class D Amplifier™) pre kompaktný a výkonný zvuk

  Pri dokonalom zvuku nie je žiadne miesto pre skreslenie. Digitálne zosilňovače produkujú omnoho menej tepla než štandardné analógové zosilňovače, čo umožňuje zmenšiť ich rozmery. Zosilňovače triedy D od spoločnosti Philips poskytujú výrazne zlepšenú kvalitu zvuku v porovnaní s konkurenčnými zosilňovačmi, pretože sú navrhnuté tak, aby dokázali riadiť a znižovať elektromagnetické rušenie (EMI). Okrem toho, zosilňovače triedy D používajú riešenie s uzatvoreným obvodom, ktoré zabraňuje skresleniu a strate kvality zvuku. Celkovým výsledkom je zlepšený zvukový výkon pri omnoho menších rozmeroch.

 • Reproduktor s kužeľ. klenbou vylepšuje vysoké frekv. SACD

  Reproduktor s kužeľovou klenbou vylepšuje zvuk SACD na najvyšších frekvenciách zachytením každého malého rozdielu a modulácie zvuku, používa sa extrémne ľahká a pevná membrána od výrobcu LEXAR. Tá umožňuje reproduktoru priniesť širšiu škálu zvukových frekvencií. Špeciálny kužeľový tvar reflexného taniera zaisťuje širšie šírenie zvuku vyšších frekvencií. To má za následok fantasticky čisté a jemné výšky a celkovo viac vyvážený zvukový dojem.

 • 6-kanálový analógový vstup pre priame pripojenie

  6-kanálový analógový vstup na prijímači umožňuje priame prepojenie na analógový výstup multikanálového prehrávača DVD/SACD.

 • Digitálne koaxiálne a optické vstupy

  Digitálne koaxiálne a optické vstupy ponúkajú vysoko kvalitný audio vstup na prijímači. Jeden kábel stačí na digitálny prenos zvuku Dolby Digital, MPEG2, PCM a dts z audiovizuálneho zariadenia do prijímača.

 • Jednoduché nastavenie pre spustenie vašej domácej zábavy

  Na sprevádzanie cez začiatočné nastavenie vášho systému spoločnosť Philips dodáva stručnú príručku spustenia, ktorá používa jednoduchý prístup s jasne určenou grafikou a farbami, ktorá vás bude sprevádzať cez základné kroky pripojenia a získavania obrázkov a zvuku. Tieto základné kroky sú jasne opísané na jednej strane krabice a urýchľujú a zjednodušujú nastavenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať