DVD systém domáceho kina

  DVD systém domáceho kina

  Objavte nové zážitky zo sledovania

  Štýlový a kompaktný, plne digitálny systém domácej zábavy prehráva prakticky všetky druhy vysokokvalitných diskov vo viackanálovom zvuku Dolby, DTS. Stačí sa uvoľniť a plne sa oddať hudbe a filmu v pohodlí vášho domova. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Objavte nové zážitky zo sledovania

s priestorovým zvukom ako v kine

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • 12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Farebne odlíšené konektory poskytujú jednoduché a pohodlné riešenie pripojenia reproduktorov a subwooferu k centrálnej jednotke domáceho zábavného systému. Jednoducho zapojíte konektory podľa príslušných farieb na zadnú časť centrálnej jednotky.

 • Širokospektrálny reproduktorový systém pre bezchybný zvuk

  Širokopásmový reproduktor pokrýva všetky počuteľné zvukové frekvencie na zachytenie a reprodukciu realistickejšieho zvuku. Keďže jeden reproduktor reprodukuje celý zvukový rozsah, výsledkom je minimálne fázové alebo časové skreslenie, ktoré by mohlo ovplyvniť kvalitu zvuku.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Obrázkové CD (JPEG) s prehrávaním hudby (MP3)

  Obrázkové CD je CD-R alebo CD-RW disk, na ktorý môžete uložiť vašu MP3 hudbu a digitálne obrázky. Po vložení obrázkového CD do DVD prehrávača sa na obrazovke zobrazí ponuka, ktorá bude zobrazovať vaše súbory vo formáte JPEG a/alebo MP3, ktoré sa nachádzajú na disku. Iba si zvoľte hudobné a obrázkové súbory, ktoré si chcete vychutnať a stlačte tlačidlo play alebo OK. Môžete si pozrieť vaše obrázky na televízore pri súčasnom prehrávaní hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať