DVD systém domáceho kina

  Objavte nové zážitky zo sledovania

  Štýlový a kompaktný, plne digitálny systém domácej zábavy prehráva prakticky všetky druhy vysokokvalitných diskov vo viackanálovom zvuku Dolby, DTS. Stačí sa uvoľniť a plne sa oddať hudbe a filmu v pohodlí vášho domova. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Objavte nové zážitky zo sledovania

s priestorovým zvukom ako v kine

 • Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s (Digital Video Interface) DVI.

 • Zobrazenie obrázkov formátu JPEG s vysokým rozlíšením v skutočnom rozlíšení

  Zobrazenie obrázkov formátu JPEG s vysokým rozlíšením v skutočnom rozlíšení

  Prehrávanie formátu JPEG s vysokým rozlíšením vám umožní zobraziť obrázky na televízore s rozlíšením až dva megapixely. Teraz si môžete prezerať svoje digitálne obrázky s úplnou jasnosťou, a to bez straty kvality alebo detailov - a zdieľať ich s priateľmi a rodinou v komforte vašej obývačky.

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • 12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Stĺpikové reproduktory v plnej výške pre ešte impozantnejší zvuk

  Stĺpikové reproduktory v plnej výške pre ešte impozantnejší zvuk
 • Video Upscaling pre zdokonalené rozlíšenie až na 1080i

  Pomocou prevzorkovania videa môžete zvýšiť rozlíšenie SD (štandardné rozlíšenie) video signálu, ktoré používa DVD na HD (vysoké rozlíšenie), takže budete môcť vidieť viac detailov vďaka ostrejšiemu a prirodzenejšiemu obrazu. Výsledný vysoko ostrý výstupný signál videa môže byť pripojený k vysoko ostrému displeju cez rozhranie HDMI (vysoko ostré multimediálne rozhranie).

 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať