DVD systém domáceho kina

  HDMI

  DVD systém domáceho kina

  Úžasný priestorový zvuk s hlbokými výkonnými basmi

  Tento plne digitálny systém poskytuje vynikajúci priestorový zvuk, čím prináša zážitok kina u vás doma. Prehráva široké spektrum formátov z akéhokoľvek typu disku a aj z prenosných prehrávačov a kľúčov USB.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný priestorový zvuk s hlbokými výkonnými basmi

 • Funkcia DoubleBASS pre rozsiahlejšie zážitky s hlbokými basmi

  Funkcia DoubleBASS pre rozsiahlejšie zážitky s hlbokými basmi

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Clear Voice pre viac akustických vokálov vo filmoch a v hudbe

  Clear Voice pre viac akustických vokálov vo filmoch a v hudbe

  Veľmi často sa môže stať, že prepočujte dôležité komentáre v konverzáciách alebo inšpirujúci text piesne. Pretáčanie disku DVD pokazí zábavu, a pri ignorovaní nezapočutého prichádzate o plnohodnotný zážitok. Clear Voice predstavuje inovatívnu zvukovú technológiu, ktorá výrazne zvyšuje zrozumiteľnosť hlasov, a to bez ohľadu na to, či ide o rozhovory alebo spev. Zaručí, že budete počuť každé slovko – takže si budete môcť na vlastné uši vychutnať každý detail.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Hodnotenie Karaoke pre zábavu a vzrušujúce domáce hudobné súboje

  Hodnotenie Karaoke pre zábavu a vzrušujúce domáce hudobné súboje

  Oživte svoje karaoke prostredníctvom funkcie hodnotenia. Nechajte si zmerať svoj výkon – či už pre vlastné zlepšenie alebo v rámci súťaže so svojimi blízkymi. Funkcia hodnotenia karaoke automaticky vyhodnotí váš spev a zobrazí vtipný obrázok, ktorý vystihuje celkový výsledok. Skrátka zábava na pokračovanie.

 • Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekodéra spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie JPEG z digitálnych fotoaparátov

  Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie JPEG z digitálnych fotoaparátov

  Prehrá v podstate akýkoľvek požadovaný formát médií - WMV, DivX, MP3 alebo JPEG. Vyskúšajte neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

 • Prehráva disky CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL

  Prehráva disky CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL

  Prehrá v podstate akékoľvek požadované typy diskov - CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW alebo DVD+R DL. Vyskúšajte neprekonateľnú flexibilitu a pohodlie pri prehrávaní všetkých typov diskov na jednom zariadení.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať