Zvukové zariadenia domáceho kina
Domáce kino 2.1 s 3D Blu-ray a Crystal Clear Sound
Fidelio SoundHub Domáce kino 2.1

Fidelio SoundHub Domáce kino 2.1

3D Blu-ray, Titánové výškové reproduktory HTS9221/12 Nájsť podobné výrobky

Recenzie

Zobrazujú sa 1 – 8 z 88 recenzií :

  • 2011-06-01

    eisa.eu

    Zriedka narazíte na taký úchvatný industriálny dizajn, inteligentnú odpoveď na požiadavky zákazníkov a vynikajúci výkon úhľadne zabalené do jedného celku, ako v prípade systému „SoundHub“ HTS9221 od Philipsu. Tento univerzálny systém 2.1 v sebe spája prehrávač 3D Blu-ray...

Ocenenia

Logo Philips Green

Ekologické výrobky značky Philips pomáhajú znižovať náklady, spotrebu energie a emisie CO2. Akým spôsobom? Ponúkajú významný environmentálny prínos v jednej alebo viacerých hlavných oblastiach ekologických priorít spoločnosti Philips – energetická efektívnosť, balenie, nebezpečné látky, hmotnosť, recyklovanie a likvidácia, ako aj spoľahlivosť počas celej doby životnosti.

Ocenenie EISA 2011 – 2012

Ocenenie EISA 2011 – 2012

Ocenenie EISA – najlepší produkt

Kompaktný systém domáceho kina roku 2011 – 2012 v Európe – Philips SoundHub HTS9221

Logo Philips Green

Ekologické výrobky značky Philips pomáhajú znižovať náklady, spotrebu energie a emisie CO2. Akým spôsobom? Ponúkajú významný environmentálny prínos v jednej alebo viacerých hlavných oblastiach ekologických priorít spoločnosti Philips – energetická účinnosť, balenie, nebezpečné látky, hmotnosť, recyklovanie a likvidácia a tiež spoľahlivosť počas celej životnosti.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať