Fidelio

  Philips Fidelio

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Dokonale verný zvuk zbalený na cesty

  Bezdrôtový reproduktor Philips Fidelio sa môže pochváliť vysokým výkonom v prenosnom vyhotovení. Prináša špičkový, jasný a dynamický zvuk, ktorý si radi užijete doma i na cestách. Možnosť bezdrôtového prenosu hudby cez Bluetooth zaručuje hudobný pôžitok bez zbytočných komplikácií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth®, Port USB na nabíjanie, Nabíjateľná batéria, 20 W, stereofónny s basovým vyžarovačom P8BLK/10 Nájsť podobné výrobky

Dokonale verný zvuk zbalený na cesty

Posadnutí zvukom

 • Kvalitné budiče vytvárajú prirodzený zvuk s hlbokými basmi

  Kvalitné budiče vytvárajú prirodzený zvuk s hlbokými basmi

  Napriek veľmi kompaktnému akustickému objemu sú basové tóny silné a prekvapujúco hlboké, vďaka čomu si môžete naplno vychutnať všetky hudobné štýly. Tento efekt je dosiahnutý kombináciou vysoko výkonného širokopásmového basového reproduktora a jedného pasívneho žiariča s veľkou plochou pre každý kanál – to všetko v mimoriadne tuhom kryte, vďaka ktorému nedochádza ku stratám basovej energie. Vďaka veľkej pohyblivej mase pasívneho žiariča možno systém vyladiť na veľmi nízku frekvenciu 80 Hz a súčasne zabrániť vzduchovým turbulenciám, ku ktorým by inak pri portovom dizajne dochádzalo. Ponorte sa do rytmu hudby a vychutnajte si dokonalý beat.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Port USB na nabíjanie akéhokoľvek mobilného zariadenia

  Port USB na nabíjanie akéhokoľvek mobilného zariadenia

  Tento reproduktor obsahuje port USB, preto ak vášmu smartfónu dochádza batéria, či už doma alebo na cestách, môžete ho nabiť energiou uloženou v prenosnom reproduktore.

 • Keď sa dotknete reproduktora, automaticky sa zobrazí úroveň nabitia batérie

  Keď sa dotknete reproduktora, automaticky sa zobrazí úroveň nabitia batérie

  Stačí sa reproduktora jemne dotknúť a zobrazí sa úroveň nabitia batérie.

 • Celkový výstupný výkon 20 W RMS

  Celkový výstupný výkon 20 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 20 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek
 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
 • Výkonný zosilňovač pre vysokú hlasitosť a dynamiku

  Hlasitosť a dynamika sú ukážkové vďaka výkonnému zosilňovaču a 4 vysoko účinným meničom. Basové reproduktory boli vyrobené na mieru tomuto jedinečnému produktu a vyznačujú sa vysokým výkonovým faktorom, výsledkom čoho je dynamický zvuk, ktorý je úžasný pri všetkých úrovniach hlasitosti. Hudba je živá, dynamická a príjemná v akýchkoľvek podmienkach.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať