Digitálne bezdrôtové slúchadlá

  Krištáľovo čistý prenos

  Digitálne bezdrôtové HiFi slúchadlá Philips pre ten najčistejší príjem zvuku. Šum pozadia je prakticky potlačený, čím sa dosahuje krištáľovo čistý zvuk. Stolová nabíjačka s indikátorom stavu batérie zabezpečí jednoduché nabíjanie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Digitálne bezdrôtové slúchadlá

Krištáľovo čistý prenos

Digitálne bezdrôtové HiFi

 • 40mm reproduktor so zvukom bez skreslenia

  40mm reproduktor je vyrobený zo zmesi mylarového materiálu na dosiahnutie vyššej citlivosti a poskytuje zvuk bez počuteľného skreslenia.

 • 3 spôsoby nastavenia uľahčujú nosenie a zlepšujú výkon basov

  Vychutnajte si pohodlie a lepší výkon basov vďaka slúchadlám nastaviteľných v troch smeroch, ktoré prirodzene padnú do uší.

 • Automatické ladenie zabezpečuje príjem naladenej frekvencie

  Stlačte tlačidlo ladenia na slúchadlách a mikroprocesorom ovládaný obvod optimálne naladí prenosovú frekvenciu na najlepší možný príjem a vynikajúcu kvalitu zvuku.

 • Digitálny bezdrôtový prenos poskytuje najvyššiu kvalitu videa

  Digitálny bezdrôtový prenos zabezpečuje nielen konzistentnejší príjem a lepšiu kvalitu zvuku ako prenosové systémy FM, spotrebuje aj menej energie. A vďaka patentovanej technológii spoločnosti Philips zvuk je stále dokonale synchronizovaný s videom pri sledovaní filmov alebo TV počas pohybu.

 • Prijímač je možné uskladniť a nabiť na stolovej nabíjačke

  Stolová nabíjačka je najpohodlnejšou cestou pre uskladnenie prijímača, keď sa nepoužíva. Opätovne nabije prijímač, ktorý bude pripravený pre okamžité použitie.

 • Digitálny zvuk a prenos pre vynikajúcu kvalitu

  Zvukový signál je v digitálnom formáte od prenosnej linky až do slúchadiel, čím sa zaistí najvyššia kvalita a vynikajúca odolnosť voči rušeniu.

 • Extrémne ľahký hlavový most zlepšuje komfort

  Tenký a ľahký hlavový most z nehrdzavejúcej ocele je taký ľahký, že si ani nevšimnete, že ho máte.

 • Priedušný hlavový oblúk zdokonaľuje komfort pre dlhé používanie

  Rozsiahle vystlatý hlavový oblúk s automatickým nastavením a integrovaným priedušným sieťovaným materiálom zaručuje, že počas dlhého používania ostanete pokojný a s dobrým pocitom.

 • Ľahko nastaviteľný hlavový most zaručuje optimálne prispôsobenie a komfort

  Ľahko nastaviteľný mechanizmus poskytuje pohodlné, presne prispôsobivé zvukové tesnenie medzi vankúšikom do ucha a uchom, čo zabezpečuje optimálny výkon.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať