Počítačová kamera

  Jednoducho majstrovský výkon

  Počítačová kamera SPC 200 NC je vynikajúci spôsob ako začať s on-line spracovaním obrazu s prirodzeným vzhľadom pre širokopásmové internetové rozhovory Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoducho majstrovský výkon

Zasielanie videospráv

 • Plynulý obraz s 30 snímkami videa za sekundu

  Sadnite si a vychutnajte vynikajúce zobrazenie s 30 snímkami videa za sekundu. Zabezpečia vám plynulejší obraz videa a lepší celkový zážitok z videokomunikácie.

 • VGA rozlíšenie (640 x 480) pre ostré obrázky

  VGA (640 x 480) znamená, že približne 300 000 pixelov sa použije na vytvorenie celkového obrazu. Toto VGA rozlíšenie zaručuje ostré obrázky, ktoré sa môžu použiť pri dokumentoch, webových stránkach a e-mailoch.

 • Ocitnite sa zoči voči pomocou bezplatných priamych komunikačných služieb

  Pridajte video do Yahoo!, MSN a AOL Messenger. Táto PC kamera tiež funguje s programami Windows Messenger a NetMeeting.

 • Externý mikrofón pre optimálnu polohu

  So samostatným externým mikrofónom máte možnosť slobodne si zvoliť kam ho umiestnite, aby sa dosiahlo najkvalitnejšie snímanie vášho hlasu pri uvoľnenom online video chatovaní.

 • Pracuje s každým dostupným zobrazovacím softvérom

  Nasnímajte momentky a stabilné videoklipy pre videosprávy vo VGA (640x480) kvalite. Táto PC kamera funguje s každým dostupným zobrazovacím softvérom, ako napríklad aplikáciou Arcsoft's VideoImpression, Adobe Photoshop … a s mnohými ďalšími…

 • Tlačidlo momentky vám umožní nasnímať vynikajúce okamžité fotografie

  Jedným zatlačením tohto tlačidla webová kamera automaticky nasníma obrázok. Je to zábavný spôsob na zdieľanie obrázkov tak, že ich pridáte k e-mailom, na webové stránky alebo k dokumentom.

 • Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky

  Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky. Rýchlo a jednoducho môžete dosiahnuť správny uhol kamery bez toho, aby ste pod ňu museli dávať predmety, ktoré zmenia jej sklon.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať