Digitálny fotografický rám

  Digitálny fotografický rám

  Najlepšie prázdniny v našom živote!

  Štýlový a tenký digitálny fotografický rám Philips SPF4612 prehráva fotografie aj videá. Prežite výnimočné chvíle znova v celej ich nádhere – so žiarivými farbami, pohybom a zvukom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotografický rám

25, 4 cm (10") digitálny displej LCD SPF4612/12 Nájsť podobné výrobky

Najlepšie prázdniny v našom živote!

 • Obsluha jedným tlačidlom – dokonalá kontrola stlačením jedného tlačidla

  Obsluha jedným tlačidlom – dokonalá kontrola stlačením jedného tlačidla

  V hornej časti digitálneho fotografického rámu Philips sa nachádza veľké tlačidlo. Pomocou tohto jedného tlačidla je možné prepínať medzi najčastejšími funkciami rámu: zapnutie a vypnutie, prezentácia fotografií a zobrazenie hodín. Tento ovládací prvok, robustný a jednoducho dostupný, umožňuje jednoduché a rýchle ovládanie. Presne podľa nášho hesla Dôvtip a jednoduchosť!

 • Automatická prezentácia z pamäťovej karty

  Automatická prezentácia sa spustí z akejkoľvek pamäťovej karty v tých prípadoch, keď nechcete kopírovať fotografie priamo do fotografického rámu.

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Sledujte čas so zábavnými hodinami

  Keď si nechcete prezerať fotografie, prepnite na režim hodín. Fotografický rám sa okamžite zmení na hodiny.

 • Automatické zapnutie/vypnutie displeja v predvolených časoch šetrí energiu

  Časovač zapne a vypne rámik PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina nákladov na energiu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať