TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  V tme žiari!

  Mohutné a ľahko použiteľné univerzálne diaľkové ovládanie, ideálne namiesto starých, stratených alebo rozbitých diaľkových ovládaní. Funguje s väčšinou značiek TV a je pripravené na použitie s TV značky Philips. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

V tme žiari!

Funguje s viac ako 800 značkami

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

 • Perfektné TV diaľk. ovl. so všetkými hlav. ovl. funkciami TV

  Diaľkové ovládanie TV pre jednoduché používanie s veľkými tlačidlami na výber kanálov a hlasitosti. Najlepšie nahradí pokazené alebo stratené diaľkové ovládanie TV.

 • Veľké tlačidlá zlepšujú ovládanie a čitateľnosť

  Veľké tlačidlá majú nadpriemernú veľkosti a na diaľkovom ovládaní umožnia ľahšie prečítať označenie. Okrem toho bude stlačenie tlačidla pohodlnejšie, pretože je v porovnaní s bežnou veľkosťou tlačidla na diaľkovom ovládaní väčšie o 2 mm.

 • Ochranná hrana zvyšuje komfort a zabezpečuje pevné uchytenie

  Dodatočná ochrana, ktorú zabezpečuje špeciálna gumená hrana, znižuje šancu rozbitia diaľkového ovládania. Okrem toho zlepšuje komfort a zaisťuje pevné držanie diaľkového ovládania v ruke.

 • Špeciálna vrstva zabezpečí, že v tme svieti

  Na gumenú časť je nanesená špeciálna priehľadná vrstva, ktorá v tme vytvára efekt žiarenia. Takto produkt ľahko nájdete v tme.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať