TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Ovládanie domácej zábavy

  Vynikajúca technológia tohto zarážajúceho univerzálneho diaľkového ovládania vám umožní ovládať vaše celé centrum domácej zábavy pomocou jednotky so štýlovým dizajnom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ovládanie domácej zábavy

Funguje s viac ako 1200 značkami

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Diaľkové ovládanie typu 6 v 1 pre TV, DVD, STB, AMP, VCR a CD

  Namiesto množstva diaľkových ovládaní môžete teraz jediným robustným ovládačom ovládať TV, DVD prehrávač/rekordér, satelitný prijímač, koncový prijímač terestriálnej alebo káblovej televízie (STB), zosilňovač/prijímač a CD prehrávač, a to bez ohľadu na značku či model.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Pútavé pochrómovanie

  Štýlové pochrómovanie dobre vyzerá a dopĺňa najnovší dizajn príslušenstva.

 • Užívateľské rozhranie sa rozsvieti po zvolení zariadenia

  Už žiadne hľadanie tlačidiel potme! Po zdvihnutí diaľkového ovládača sa tlačidlá (alebo LCD displej) automaticky rozsvietia.

 • Automaticky vyhľadá značku vášho zariadenia

  Sprevádzkovanie vášho nového diaľkového ovládania je jednoduché, pretože vaše diaľkové ovládanie si vyhľadá najvhodnejší kód pre vaše zariadenie.

 • Zadanie kódu pre priame nastavenie vášho diaľkového ovládania

  Ak vaše diaľkové ovládanie automaticky nenájde značku vášho zariadenia, tak môžete vždy manuálne zadať číselný kód z komplexného zoznamu, ktorý sa dodáva v pokynoch pre použitie.

 • Otázky a žiadosť o pomoc volajte do našej Servisnej linky URC

  Ak máte otázku alebo problém v súvislosti s vaším univerzálnym diaľkovým ovládaním, alebo ak na vašom originálnom diaľkovom ovládaní existuje funkčný kláves, ktorý nie je uvedený v rozsiahlej zabudovanej knižnici kódov, zavolajte ohľadom riešenia na servisnú linku, ktorá je dostupná sedem dní v týždni.

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať