Prestigo

Univerzálne diaľkové ovládanie

  Prestigo

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Zobrazte iba klávesy, ktoré potrebujete

  Teraz už môžete konečne odložiť všetky vaše diaľkové ovládania a nahradiť ich jedným prekrásnym ovládačom. Model Prestigo SRU9600 nielenže zvládne všetky funkcie vašich pôvodných diaľkových ovládaní, ale sa aj jednoduchšie a pohodlnejšie používa.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zobrazte iba klávesy, ktoré potrebujete

Vyrobené na zjednodušenie ovládania vášho vybavenia

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Diaľkový ovládač 8 v 1 pre každé zariadenie domácej zábavy

  Univerzálny diaľkový ovládač vám umožňuje naprogramovať a ovládať až 8 zariadení takmer každej značky.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Na dotykovom displeji sa zobrazia iba klávesy, ktoré potrebujete

  Prostredníctvom špeciálnej invertovanej segmentovej technológii zobrazovania sa rozsvietia iba tie klávesy, ktoré potrebujete na ovládanie príslušného zariadenia. Už nebudete musieť hľadať príslušné klávesy.

 • Jednoduchý prístup k pokročilým príkazom cez interaktívny LCD displej

  Interaktívny LCD je 4-riadkový bodový maticový LCD displej, ktorý vás sprevádza cez nastavenia, ako aj cez rôzne zariadenia.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

 • Ovládanie otočným kurzorom zaisťuje rýchlu navigáciu v ponuke

  Kurzor, ktorý obsahuje otočné koliesko, vám umožňuje navigovať cez ponuku nastavenia a stránky zariadenia v smere otáčania hodinových ručičiek a aj proti smeru otáčania hodinových ručičiek.

 • Nie je potrebné manuálne nastavovanie

  Na rozdiel od iných univerzálnych diaľkových ovládaní, kde musíte zadať 3-číselný kód, aby sa identifikovala značka a zariadenie, toto diaľkové ovládanie obsahuje podrobné pokyny o zariadení, aby ste mohli nastaviť vaše príslušenstvo bez ohľadu na značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať