Bezdrôtové audio

  Všetky Vaše CD dostupné v každej izbe

  Uložte si celú zbierku CD na 80 GB pevný disk a počúvajte ju v každej miestnosti. Stačí sa pripojiť k Vášmu súčasnému audiosystému a hudba Vás bude nasledovať všade, kam sa doma pohnete. Jednoduchá navigácia pomocou diaľkového ovládania s LCD displejom

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Všetky Vaše CD dostupné v každej izbe

Stačí pridať k Vášmu audiosystému

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Pri bezdrôtovom prenose nemusíte ukladať veľké hudobné súbory do nášho zvukového zariadenia. Namiesto toho môžete počúvať obľúbené skladby, ktoré sa posielajú v ucelenom prúde na všetky hudobné stanice - a to súčasne. Nech vás hudba sprevádza z miestnosti do miestnosti pomocou funkcie Music Follows Me - nie je potrebné znova spúšťať navigáciu a prehrávanie. Funkcia Music Broadcast súčasne vysiela želanú hudbu z centra na všetky stanice. S pomocou funkcie My Room, My Music si môže každý člen rodiny vychutnávať hudbu z uloženej zbierky v ľubovoľnej miestnosti, ktorá je vybavená bezdrôtovým hudobným centrom alebo stanicou.

 • Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Naplňte ktorúkoľvek miestnosť v dome svojou hudbou. Už žiadne káble ani problémy s nimi a koniec hádkam so zvyškom rodiny o tom, akú hudbu budete počúvať. Z bezdrôtového hudobného systému Streamium môžete svoju hudbu nielen ukladať a prehrávať, ale môžete tiež streamovať jednu skladbu – alebo rozličné skladby – až do 5 staníc Streamium vo svojej domácnosti. Je to jednoduché, môžete využiť zabudované inovatívne funkcie ako My Room, My Music a Music Broadcast. Osloboďte svoju hudbu a vychutnajte si ju v ktorejkoľvek časti vašej domácnosti.

 • 80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  Pevný disk s veľkosťou 80 GB vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych zvukových súborov – hravo uloží až 1500 zvukových diskov CD. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup a to všetko v jednom zariadení.

 • Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Obojsmerné diaľkové ovládanie pre užívateľsky prívetivú navigáciu

  Obojsmerné diaľkové ovládanie pre užívateľsky prívetivú navigáciu

  S diaľkovým ovládaním s 2-riadkovým LCD displejom môžete surfovať stovkami skladieb len stlačením tlačidla. Zobrazuje šesť riadkov informácií uvedených podľa zoznamu skladieb, albumu, interpreta, žánru alebo skladby. Intuitívna navigácia predstavuje rýchly a súčasne intuitívny posun po stovkách súborov. Umožní Vám obsluhovať ho len jednou rukou, zaručuje jedinečný užívateľský zážitok.

 • Viacnásobné užívateľské prístupové toky až na 5 staníc

  Rôzni členovia rodiny v piatich rôznych miestnostiach majú súčasne prístup a môžu počúvať svoju obľúbenú hudbu z Bezdrôtového audio centra.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Universal Plug & Play je technologický štandard, ktorý vám umožní pripojenie k akémukoľvek zariadeniu s podporou Universal Plug & Play a prenášať hudbu. Vaše bezdrôtové hudobné centrum používa Universal Plug & Play, aby sa zaručil jednoduchý a štandardný spôsob na pripojenie k iným zariadeniam s podporou Universal Plug & Play. Vaše bezdrôtové hudobné centrum môžete jednoducho pripojiť k iným mediálnym zariadeniam, aby ste prijímali alebo prenášali obsah.

 • Priamy prístup k obsahu - interpret, album alebo zoznam skladieb

  Už žiadne prehľadávanie stoviek CD, aby ste našli obľúbenú skladbu od konkrétneho interpreta. S intuitívnym vstavaným Užívateľským rozhraním vo Philips bezdrôtovom audio centre teraz môžete mať takmer okamžitý prístup k vašej zbierke digitálnej hudby na pevnom disku (až 750 CD) a rovno prejsť na skladby, ktoré si chcete vypočuť, zoradené podľa kategórií Interpret, Album, Zoznam skladieb, Žáner alebo Skladby.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Logo Windows je obchodná alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná kapacita je menšia

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať