Bezdrôtová hudobná stanica

  Bezdrôtová hudobná stanica

  Vaša hudobná zbierka dostupná v každej miestnosti

  Máte prístup k celej zbierke diskov CD uloženej na 40 GB pevnom disku bezdrôtového hudobného centra, ktorú môžete počúvať v každej miestnosti. V každej miestnosti môžete počúvať inú hudbu. Konečne vás môže hudba nasledovať všade, kam sa doma pohnete

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaša hudobná zbierka dostupná v každej miestnosti

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Pri bezdrôtovom prenose nemusíte ukladať veľké hudobné súbory do nášho zvukového zariadenia. Namiesto toho môžete počúvať obľúbené skladby, ktoré sa posielajú v ucelenom prúde na všetky hudobné stanice - a to súčasne. Nech vás hudba sprevádza z miestnosti do miestnosti pomocou funkcie Music Follows Me - nie je potrebné znova spúšťať navigáciu a prehrávanie. Funkcia Music Broadcast súčasne vysiela želanú hudbu z centra na všetky stanice. S pomocou funkcie My Room, My Music si môže každý člen rodiny vychutnávať hudbu z uloženej zbierky v ľubovoľnej miestnosti, ktorá je vybavená bezdrôtovým hudobným centrom alebo stanicou.

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Super Sound Panel pre jasný a hlboko basový zvuk

  Super Sound Panel pre jasný a hlboko basový zvuk

  Super Sound Panel je inovatívny reproduktor s plochým panelom, ktorý používa najmodernejšiu technológiu, aby zaistil vysokú kvalitu a celospektrálny zvuk z plochého a kompaktného reproduktora.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Universal Plug & Play je technologický štandard, ktorý vám umožní pripojenie k akémukoľvek zariadeniu s podporou Universal Plug & Play a prenášať hudbu. Vaše bezdrôtové hudobné centrum používa Universal Plug & Play, aby sa zaručil jednoduchý a štandardný spôsob na pripojenie k iným zariadeniam s podporou Universal Plug & Play. Vaše bezdrôtové hudobné centrum môžete jednoducho pripojiť k iným mediálnym zariadeniam, aby ste prijímali alebo prenášali obsah.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Logo Windows je obchodná alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať