1
vysavac na chlpy

Vysávač na chlpy

Veríme, že váš štvornohý kamarát vám prináša mnoho radosti. Vaše rozhodnutie si zaobstarať psieho kamaráta alebo charizmatickú mačaciu slečnu bolo určite jedno s tých najlepších vo vašom živote.


Všetko by to bolo skvelé, keby nebolo tých všadeprítmoných chlpov! “Chlpáč” za to nemôže a vy sa na neho nemôžete hnevať, ale boj s chlpmi je úmorný. Pre mnoho ľudí je dokonca predstava chlpov na podlahe, v koberci, na oblečení, v topánkach alebo dokonca na sedačke a v posteli natoľko desivá, že to často býva aj dôvodom, prečo si mazlíčka radšej vôbec ani nezaobstarajú.

Ako sa zbaviť zvieracích chlpov?

 

Buďme úprimný, sami to nezvládnete. Na účinný boj s chlpmi potrebujte kvalitného pomocníka do domácnosti, konkrétne výkonný vysávač na zvieracie chlpy. Existuje mnoho rád, ako odstrániť psie alebo mačacie chlpy, ale väčšinou bývajú velmi pracné. Jedná sa napríklad o čistenie kobercov vlhkou handričkou, kde sa s chlpov robia chumáče, tie sa vyzbierajú a potom sa koberec musí aj tak ešte povysávať. Taktiež si môžete zaobstarať špeciálnu gumovú rukavicu, na ktorú sa majú chlpy nalepiť. Dokážete si však predstaviť, že budete s touto rukavicou odstraňovať zvieracie chlpy s celého bytu?

 

Kvalitné vysávače na zvieraciu srsť, ktoré sú špeciálne určené do domácnosti so zvieratami, vám rýchlo a efektívne pomôžu s každým chĺpkom, ktorý váš chlpatý kamarát zanechá vo vašej domácnosti (či už v posteli alebo na sedačke).

Výkonný vysavač

Vysávač na zvieracie chlpy presne podla vaších predstáv


Chápeme vaše denné starosti s odstraňovaním chlpov vášho psíka alebo mačičky. Preto má Philips v ponuke mnoho rôznych vysávačov, ktoré splňujú požiadavky každého majitela psa alebo mačky. Aké špeciálne vlastnosti majú tieto vysávače na psie alebo mačacie chlpy?

Predovšetkým sú všetky tieto vysávače velmi výkonné, aby dokázali chlpy ľahko vysať, aj keby boli zašlapané v koberci. Vysávačom pomáha napríklad technológia PowerCyclone 7, ktorá minimalizuje odpor vzduchu a zaistí perfektný sací výkon v troch krokoch alebo špeciálna hubica TriActive+, ktorá vie dôkladne rozvrhnúť vlákna koberca, pracuje s vzduchovými kanálmi a neunikne jej tak ani jediná nečistota.

Hubice s Mini turbo kartáčem je ideální pro čalounění.

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere vysávača na chlpy sú kefky. Všetky vysávače do domácnosti so zvieratami by mali mať minimálne jednu kefku na účinný boj s chlpmi. Philips má dokonca triedu Animal+, ktorá vám ukáže okamžite všetky vysávače Philips, dokonale odstraňujúce srsť s kobercov, s čalúneného nábytku a s ďalších častí vašej domácnosti.

Tyčový a ručný vysávač na psie chlpy


Na boj so psími (i mačacími) chlpmi je veľmi vhodný aj tyčový vysávač. Každodenné vysávanie je náročné a tyčový vysávač poskytuje dostatok pohodlia behom užívania. S tyčových vysávačov doporučujeme pre odstránenie zvieracích chlpov Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1. Jedná sa o tyčový vysávač, ktorý ma vo svojom tele aj výkonný ručný vysávač na chlpy, ktorý sa dá v prípade potreby vybrať a sním povysávať horšie dostupné miesta. Bonusom Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1 je unikátny stierací systém, vďaka ktorému nemusíte brať do rúk ešte aj mop.


Technológia PowerCyclone 10 dodává tomuto vysávaču vysoký sací výkon, ktorý je kľučový pre boj s chlpmi. 
Hubica s 360 ° saním je vysoko účinným odstraňovačom zvieracích chlpov.
Spoľahlivé odstránenie chlpov zaručí Mini turbo kefa, ktoráodstráni chlpy a srsť z pohovky alebo napríklad zo sedačky v aute.

Tyčový vysavač na zvířecí chlupy

Podlaha aj nábytok bez zvieracích chlpov


Na upratovanie podláh aj sedacieho nábytku sú skvelou voľbou sáčkové vysávače Philips z rady Performer, ktoré majú turbo kefy.

 

Exkluzívna hubica TriActive+ týchto vysávačov vie šetrne rozhrnúť vlákna kobercov a vysať znej všetku nečistotu pomocou vzduchových kanálikov ktoré má umiestnené vpredu aj na stranách, a ktoré zbierajú všetky častice nečistôt a efektívne odstraňujú špinu aj pozdĺž nábytku a stien. Čerešničkou na torte je potom s hubica s Mini turbo kefkou, ktorá zatočí zo všetkými chlpmi vo vašej domácnosti a je ideálna na čalúnenie. Naši mazlíkovia radi odpočívajú na kreslách a sedačkách a zanechávajú po sebe chlpy. S tímto vysávačom bude čalúnený nábytok vyzerať stále skvelo.

Vysavač Performer Active

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.