vacuum-cleaner

Ušetrite voľný čas!


Philips predstavuje pomocníka do domácnosti, ktorý to zariadi

 

Všetci milujeme praktické riešenia vo všetkých oblastiach života a upratovanie nie je výnimkou. Stále viac ľudí sa preto obzerá po inovatívnych spotrebičoch, s ktorými je starostlivosť o domácnosť jednoduchšia, rýchlejšia a efektívnejšia. Zisťovali sme, ktoré domáce práce sú pre vás najmenej obľúbené, čo vám pri upratovaní najviac vadí a aký je váš vysnívaný vysávač. 

Domácnosť ako zo škatuľky mihnutím oka 

 

Najmä mladé rodiny s deťmi majú čím ďalej tým vyššie požiadavky na hygienu domácnosti. Vysávajú v priemere
trikrát týždenne a podlahu umývajú dvakrát týždenne. Určite sa len tak neuspokoja s iným než stopercentným výsledkom. Pokiaľ ani vy nechcete pri upratovaní robiť žiadne kompromisy, Philips AquaTrio je pre vás tým pravým
vysávačom.

 

Sací výkon motora multifunkčného vysávača Philips si poradí s akýmkoľvek povrchom, dokonca aj s vysokým kobercom. Filter zachytí 99,9 % alergénov, vírusov a baktérií. Samotnému vysávaču vďaka LED osvetleniu neunikne ani smietko a vaša domácnosť bude uprataná dôkladnejšie ako kedykoľvek predtým.

Samočistiace funkcie pre bezkonkurenčnú hygienu upratovania

 

Vysávač Philips AquaTrio 3 v 1 disponuje 2 patentovanými vysokorýchlostnými kefami Power Brush, ktoré sa pri vysávaní vzájomne čistia, takže na nich po upratovaní nezostane ani smietko.

 

A čo hygiena upratovania? Vysávač Philips AquaTrio po celú dobu umývania podlahy používa iba čistú vodou, tú špinavú odsaje do nádržky. Kefy s mikrovláknom navyše nemusíte vôbec dávať dole a prať. O to sa postará poupratovacia stanica, do ktorej vysávač po upratovaní jednoducho uložíte a kde sa  automaticky vyčistí. Údržba vysávača už emôže byť jednoduchšia.

víceúčelový vysavač philips

Päťdesiat percent času, stopercentne upratané s vysávačom Philips AquaTrio

 

Bezdrôtový vysávač na mokré a suché čistenie Philips AquaTrio ponúka riešenie 3 v 1, ktoré maximálne zefektívni vaše upratovanie. Vysávač a mop v jednom odstraňuje z tvrdých podláh prach, nečistoty, škvrny, rozliate tekutiny a baktérie jedným ťahom, pri pohybe dopredu aj späť. AquaSpin hubici neunikne žiadna nečistota, suchá ani mokrá.

 

Súčasťou navyše je prídavný vysávač s LED osvetlením určený iba na výkonné suché vysávanie kobercov,
koberčekov a tvrdých podláh. Ak potrebujete vyčistiť menšie plochy, rohy či auto, môžete tento vysávač rýchlo pretvoriť na ľahký prenosný ručný vysávač a navyše použiť napríklad štrbinový nástavec či kefu Mini Turbo, ktorá dokonale
odstráni srsť z mäkkých povrchov sedačiek.

 

Skráťte si čas starostlivosti o domácnosť minimálne na polovicu. Upratovanie sa tak stane oveľa rýchlejším a vy budete mať viac času pre vás a vašu rodinu. 

víceúčelový vysavač philips

Vždy po ruke k vašim službám  

Tyčový vysávač nemusíte vyberať, prenášať, odkladať a už nikdy sa vám do cesty nezapletie napájací kábel. Je skrátka vždy pripravený – stačí ho schytiť a pustiť sa do upratovania, či už veľkého alebo malého, napríklad po vyvádzaní vašich ratolestí. Na malé nečistoty si jednoducho vezmite ručný vysávač. Po skončení upratovania je možné zásobník na prach vysypať do koša a vysávač je pripravený na ďalšie použitie.

Majster vo výdrži v ľahkej váhe 

 

Nespornou výhodou tyčového vysávača je jeho ľahká váha, takže sa s ním veľmi pohodlne manipuluje. Vďaka výkonnému lítium-iónovému akumulátoru vydrží v režime vysávania a umývania výkone na jedno nabitie až 25 minút. Vy tak budete mať dostatok času na upratanie celého bytu a keby vás to náhodou začalo baviť, s prehľadom môžete poupratovať aj u susedov. Stav batérie môžete kontrolovať na digitálnom displeji.

Myslí aj na vaše zdravie 

 

Každý druhý človek má v dnešnej dobe problémy s chrbticou, avšak náš viacúčelový vysávač Philips myslí aj na to. Vďaka integrovanému mopu už nikdy nebudete musieť vláčiť ťažké vedrá s vodou. Nebudete si tak namáhať chrbát a upratovanie sa stane príjemnejším.  

Ruční vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Tipy a triky pre dokonale čistú podlahu: Chytro, efektívne a s minimom námahy

 

Pre perfektne čistú domácnosť potrebujete dve veci - dokonalý vysávač a premyslený systém upratovania. Ako na to?

Zamerajte sa na tieto 3 faktory:

 

Ako často upratovať podlahy

 
  • Optimálna frekvencia upratovania je veľmi individuálna. Všeobecne majú najvyššie požiadavky na hygienu domácnosti rodiny s deťmi, ktoré vysávajú a upratujú denne. Ak chcete ušetriť čas, vytipujte si menej využívané miestnosti a tie upratujte iba raz týždenne. 

Postup pri upratovaní podláh

 

  • Najskôr odstráňte z podlahy všetko, čo by mohlo pri upratovaní prekážať – od stoličiek až po hračky - a podlahu dôkladne povysávajte. Zaprášená podlaha sa totiž zle umýva a výsledok by bol neuspokojivý. Na záver podlahu umyte a nechajte uschnúť. 
  • Philips AquaTrio 3 v 1 vysáva a umýva jedným ťahom, takže s týmto vysávačom ušetríte minimálne polovicu času aj námahy. Ak upratujete niekoľkokrát týždenne, tak to určite stojí za zváženie. 

Typ podlahy  

 

  • Niektoré typy podláh vyžadujú špecifickú starostlivosť. Na drevené parkety a laminátovú podlahu použite iba mierne vlhkú handričku, aby podlaha nenapučala. Na LCD displeji vysávača Philips AquaTrio môžete jednoducho nastaviť nižšiu úroveň vlhkosti. Používajte iba jemné čistidlá bez rozpúšťadiel. 
  • V prípade podlahy z prírodného kameňa zvoľte pH neutrálne alebo mierne zásadité čistiace prostriedky. Nikdy nepoužívajte na upratovanie prípravky s octom.  
  • Najjednoduchšie na údržbu sú keramické dlažby a vinylové podlahy, ktoré sú odolné proti vlhkosti aj rôznym čistiacim prostriedkom. Pokiaľ im chcete dodať lesk, pridajte do vody pár kvapiek octu.

 

Ako je to s upratovaním v našich domácnostiach  

 

Až 83 % žien upratuje domácnosť častejšie ako ich partner. Traja z piatich mužov to však popierajú. Ako je to teda naozaj? Jedno je jasné, upratovacie firmy ani profesionálne gazdiné to často nie sú. Väčšina našich domácností totiž na rozdiel od iných európskych krajín stále upratuje svojpomocne. Sedem z desiatich žien tiež priznalo, že sa s partnerom kvôli upratovaniu pokojne pohádajú (dokonca každá tretia hádka vzniká kvôli riadu).* 


Vysávanie prekvapivo patrí k obľúbenejším činnostiam, obzvlášť u mužskej polovičky. Obe skupiny neznášajú žehlenie a umývanie riadu. Vôbec najhoršie je na tom utieranie prachu, ktoré ako svoju najmenej obľúbenú domácu prácu označila celá tretina z vás.**

Aj vysávanie môže byť zábava 

 

Žijeme v čase, keď sa snažíme zjednodušiť si život, ale na niektoré veci jednoducho aplikácie ešte stále nie sú. Jednou z nich je upratovanie.  Až 57 % z vás pritom vysáva raz alebo dvakrát týždenne, na každodenné vysávanie si potrpí dokonca 28% opýtaných.** Väčšina ľudí považuje podlahu za upratanú až vo chvíli, keď je povysávaná aj poumývaná. Upratovanie tak podľa vás zaberie skutočne veľa času.


A prečo vlastne vysávate tak často? Rebríček najväčších bordelárov v domácnosti je takmer vyrovnaný – prvé miesto obsadili dospelí, v tesnom závese sú deti a domáci miláčikovia. Viac ako polovica z vás sa pri vysávaní dokáže sústrediť iba na samotné upratovanie. Každý piaty účastník ankety si popritom zvládne aj zaspievať alebo napríklad zatancovať.** Aj vysávanie môže byť zábava, ak máte ten správny vysávač.  

Vieme, aký je váš vysnívaný vysávač. Bezdrôtový, ľahký a efektívny 

 

V našom prieskume ste najčastejšie uvádzali, že neznášate vyberanie a ukladanie vysávača. Druhým najotravnejším problémom je zamotaný alebo krátky kábel. Niet preto divu, že takmer polovica z vás by si priala vysávač, ktorý je najmä ľahší a skladnejší.** Na všetky vaše starosti s nemotornými klasickými vysávačmi našťastie máme odpoveď. Tou je inovatívny vysávač Philips AquaTrio 3 v 1, ktorý je bezdrôtový a vždy po ruke pre rýchle a dôkladne upratovanie. Nech vám upratovanie rýchlejšie ubieha a vy sa môžete venovať zábave alebo času s rodinou či priateľmi!

Philips SpeedPro Max Aqua

*Facebookový prieskum spoločnosti Philips, ktorý realizovala agentúra Follow Bubble. 

**Prieskum na instagramovom profile Philips Home Living CZ z januára 2022. 

*** Ktorí zakúpili bezdrôtový vysávač v posledných 12 mesiacoch. Research GFK for Philips 1/2021.  

Philips SpeedPro Max Aqua

Bezdrôtový vysávač na mokré a suché čistenie

Series 9000 AquaTrio

XW9383/01

Vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Tento produkt už nie je dostupný

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.