1
vacuum-cleaner

Ušetrite voľný čas!


Philips predstavuje pomocníka do domácnosti, ktorý to zariadi

 

Až 83% Češiek upratuje domácnosť častejšie ako ich partner. Traja z piatich mužov to ale popierajú. Ako to teda je naozaj? Jedno je jasné, upratovacie firmy ani profesionálna gazdiná to často nie sú. Väčšina slovenských domácností totiž na rozdiel od iných európskych krajín stále upratuje svojpomocne.

 

Sedem z desiatich českých žien tiež priznalo, že sa s partnerom kvôli upratovaniu pokojne poháda (dokonca každá tretia hádka vzniká kvôli riadu). Pozitívne je, že 79% Čechov a 83% Češiek dokáže vymenovať svoje obľúbené a neobľúbené domáce práce. To zistil facebookový prieskum spoločnosti Philips, ktorý realizovala agentúra Bubble.

 

Vysávanie prekvapivo patrí k obľúbenejším činnostiam mužských polovičiek. Ženy majú naopak rady zalievanie kvetov. Obe skupiny neznášajú žehlenie a umývanie riadu. Muži ešte potom špeciálne utieranie prachu a ženy umývanie podlahy.

Doba zjednodušovania

 

Žijeme v dobe, keď sa snažíme zjednodušiť si život, ale na niektoré veci jednoducho aplikácie ešte stále nie sú. Jednou z nich je upratovanie. Ak nemáte robota alebo gazdinú, či chcete alebo nechcete, upratovať sa musí manuálne. Raz za čas je potrebné urobiť okruh po byte s vysávačom, nasledované ďalším  okruhom s mopom. Ale čo keby stačilo jedno, pri ktorom zároveň vysajete aj umyjete podlahu?

Philips SpeedPro Max Aqua

Päťdesiat percent času, stopercentne upratané

 

Predstavte si, že by sa vysávanie a umývanie podlahy spojilo a vy by ste tak nemuseli obiehať celý dom dvakrát. Možno to znie ako scéna z nejakého filmu z budúcnosti, ale s produktmi Philips to možné je. Už nie je nutné používať tri rôzne zariadenia, ako sú vysávač, ručný vysávač a mop. Moderné prístroje totiž dokážu zastúpiť všetky tri tieto produkty v jednom a vďaka svojej multifunkčnosti výrazne urýchlia prácu a uľahčia život.

 

Skrátite si čas starostlivosti o domácnosť minimálne na polovicu. Upratovanie sa tak stane oveľa efektívnejším a vy budete mať viac času pre vás a vašu rodinu.

Silný pomocník v kompaktnom balení

 

Sací výkon digitálneho motora multifunkčného vysávača od Philips si poradí s akýmkoľvek povrchom, dokonca aj s vysokým kobercom. Má unikátnu 360 ° hubicu s LED osvetlením, ktorá dokáže efektívne zbierať nečistoty zo všetkých strán a rovnako tak pri pohybe späť. Osvetlenie vám potom pomôže vysávať aj v ťažko prístupných priestoroch, ako napríklad pod posteľou.

Umývanie popri vysávaní

 

Na vysávač je možné nasadiť aj stierací systém, ktorý počas vysávania súčasne aj umýva. To je ideálne pre tvrdý typ podláh. Tento systém vždy najskôr vysaje a až potom umyje. A to aj v prípade pohybu dopredu, aj dozadu. Okrem toho sám reguluje distribúciu vody, takže podlaha je počas chvíľky opäť suchá a vy máte upratané za polovičný čas.

Do tretice

 

Na menšie plochy, rohy či upratovanie auta môžete tento vysávač a mop v jednom rýchlo pretvoriť na ľahký prenosný ručný vysávač. Na horšie dostupné miesta, napríklad pri strope, je v príslušenstve zahrnutá dlhá hubica s kefou. Chovatelia maznáčikov iste ocenia navyše mini turbo kefu, ktorá dokonale odstráni srsť z mäkkých povrchov sedačiek.

Ruční vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Upratané raz, dva, tri

 

Po skončení upratovania možno zásobník na prach jednoducho vysypať do koša a vysávač je pripravený na ďalšie použitie. Navyše je vhodný aj pre alergikov, pretože obsahuje antialergénne filtre. Ten zachytí peľ, prach, baktérie, vírusy aj ďalšie nečistoty.

Bezdrôtovo, ľahko a efektívne

 

V prieskume spomínanom na začiatku článku ženy najčastejšie uvádzali, že neznášajú vysávanie, pretože sa im všade pletie šnúra od vysávača. Na to je viacúčelový vysávač tiež pripravený, je totiž bezdrôtový.

 

Nespornou výhodou vysávača 3 v 1 je tiež ľahká váha, takže sa s ním veľmi pohodlne manipuluje. Vďaka výkonnej lítiovo-iónovej batérii má tiež dlhú výdrž. Vy tak budete mať dostatok času na upratovanie celého domu a s prehľadom môžete upratať aj u susedov, keby vás to náhodou začalo baviť. Stav batérie môžete kontrolovať na digitálnom displeji.

Buďte ešte efektívnejší

 

Aj keď vám multifunkčné vysávače Philips uľahčia prácu a ušetria veľa času, stále možno upratovanie ešte viac zrýchliť. Preto vám ponúkame 7 tipov pre ľahšie upratovanie od majiteľky upratovacej firmy OCS Trading, Alici Žertovej.

7 tipov pre ľahšie upratovanie

 
  • Urobte si plán. Rozvrhnite si postup aj časový harmonogram.
  • Najprv odstráňte veci, potom sa pustite do čistenia.
  • Začnite tým, čo urobíte rýchlo, dobre a uvidíte okamžité výsledky.
  • Máte viac poschodí? Postupujte zhora nadol.
  • Kúpte si správne vybavenie a čistiace prostriedky.
  • Pred vytieraním starostlivo povysávajte. Oboje naraz zvládne viacúčelový bezdrôtový vysávač.
Nech vám upratovania rýchlejšie uteká a vy sa môžete venovať zábave alebo času s rodinou či priateľmi!
Philips SpeedPro Max Aqua

Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Aqua Plus 3 v 1

XC8349/01
Vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.