1
vacuum-cleaner

Ušetrite voľný čas!


Philips predstavuje pomocníka do domácnosti, ktorý to zariadi

 

Všetci milujeme praktické riešenia vo všetkých oblastiach života a upratovanie nie je výnimkou. Stále viac ľudí sa preto obzerá po spotrebičoch, s ktorými je starostlivosť o domácnosť jednoduchšia, rýchlejšia a efektívnejšia. Zisťovali sme, ktoré domáce práce sú pre vás najotravnejšie, čo vám pri upratovaní najviac vadí a aký je váš vysnívaný vysávač. 

Ako je to s upratovaním v našich domácnostiach 

 

Až 83 % žien upratuje domácnosť častejšie ako ich partner. Traja z piatich mužov to však popierajú. Ako je to teda naozaj? Jedno je isté, upratovacie firmy ani profesionálne gazdiné to nie sú. Väčšina našich domácností totiž na rozdiel od iných európskych krajín stále upratuje svojpomocne. Sedem z desiatich žien tiež priznalo, že sa s partnerom kvôli upratovaniu pokojne pohádajú (dokonca každá tretia hádka vzniká kvôli riadu).* 

 

Vysávanie prekvapivo patrí k obľúbenejším činnostiam, obzvlášť pri mužskej polovičke. Obe skupiny neznášajú žehlenie a umývanie riadu. Vôbec najhoršie je na tom utieranie prachu, ktoré ako svoju najmenej obľúbenú domácu prácu označila celá tretina z vás.**  

Aj vysávanie môže byť zábava

Žijeme v dobe, kedy sa snažíme zjednodušiť si život, no na niektoré veci aplikácie stále nie sú. Jednou z nich je upratovanie. Ak nemáte robota alebo gazdinú, musíte vysávať manuálne. Až 57% z vás pritom vysáva raz alebo dvakrát týždenne, na každodenné vysávanie si potrpí dokonca 28% opýta ých.** 

A prečo vlastne vysávate tak často? Rebríček najväčších bordelárov v domácnosti je takmer vyrovnaný – prvé miesto obsadili dospelí, v tesnom závese sú deti a domáci miláčikovia. Viac ako polovica z vás sa pri vysávaní dokáže sústrediť iba na samotné upratovanie. Každý piaty účastník ankety si však pri tom zvládne aj zaspievať alebo zatancovať.** Aj vysávanie môže byť zábava, ak máte ten správny vysávač.       

víceúčelový vysavač philips

Vieme, aký je váš vysnívaný vysávač. Bezdrôtový, ľahký a efektívny 

 

V našom prieskume ste najčastejšie uvádzali, že neznášate vyberanie a odkladanie vysávača. Druhým najotravnejším problémom je zamotaný alebo krátky kábel. Niet preto divu, že takmer polovica z vás by si priala vysávač, ktorý je najmä ľahší a skladnejší.**  

Na všetky vaše starosti s nemotornými klasickými vysávačmi našťastie máme odpoveď. Tou je tyčový vysávač 2 v 1, ktorý je bezdrôtový a vždy po ruke pre rýchle i dôkladné upratovanie. Súčasťou vysávača je aj praktický ručný vysávač. Bezdrôtový vysávač používa doma ako hlavný vysávač už 41% z vás *** a počet spokojných užívateľov sa neustále zvyšuje. Čím si ich bezdrôtové tyčové vysávače 2 v 1 získali?  

Vždy po ruke k vašim službám  

Tyčový vysávač nezaberie takmer žiadne miesto, nemusíte ho vyberať, prenášať, ukladať a už nikdy sa vám do cesty nezapletie jeho šnúra. Je proste vždy pripravený - stačí ho chytiť a pustiť sa do upratovania, či už veľkého alebo rýchleho, napríklad po vystrájaní vašich ratolestí. Na malé nečistoty si jednoducho vezmite ručný vysávač. Po skončení upratovania je možné zásobník na prach vysypať do koša a vysávač je pripravený na ďalšie použitie. 

víceúčelový vysavač philips

Domácnosť ako zo škatuľky mihnutím oka 

 

Sací výkon digitálneho motora multifunkčného vysávača Philips si poradí s akýmkoľvek povrchom, dokonca aj s vysokým kobercom. Má unikátnu 360° hubicu s LED osvetlením, ktorá dokáže zbierať nečistoty zo všetkých strán a rovnako pri pohybe späť. Žiadny váš pohyb tak nevyjde nazmar. Nová technológia PowerCyclon 10 navyše udrží vysoký sací výkon po celú dobu upratovania a filter zachytí 99,9% alergénov, vírusov a baktérií. Vysávaču vďaka LED osvetleniu neunikne ani smietka a vaša domácnosť bude uprataná dôkladnejšie ako kedykoľvek predtým.

Majster vo výdrži v ľahkej váhe 

 

Nespornou výhodou tyčového vysávača je jeho ľahká váha, takže sa s ním veľmi pohodlne manipuluje. Vďaka výkonnému lítium-iónovému akumulátoru pritom vydrží aj pri maximálnom výkone na jedno nabitie až 70 minút. Vy tak budete mať dostatok času na poupratovanie celého bytu a keby vás to náhodou začalo baviť, s prehľadom môžete upratať aj u susedov. Stav batérie môžete kontrolovať na digitálnom displeji.   

Dokonale univerzálny  

 

Vďaka bohatému príslušenstvu sa s tyčovým vysávačom Philips 2 v 1 dostanete naozaj všade. Pre pohodlné vysávanie menších plôch, rohov či auta, dokážete tento vysávač rýchlo premeniť na ľahký prenosný ručný vysávač a navyše použiť napríklad štrbinový nástavec či integrovanú kefu. Na horšie dostupné miesta, napríklad pri strope, je v príslušenstve dlhá trubica s kefou. Chovatelia zvierat určite ocenia mini turbo kefu, ktorá dokonale odstráni srsť z mäkkých povrchov sedačiek.  

Ruční vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Myslí aj na vaše zdravie 

 

Každý druhý človek má v dnešnej dobe problémy s chrbticou. Viacúčelový vysávač Philips myslí aj na to. Bezdrôtová technológia a 360° sacia hubica vám umožní pri upratovaní stáť vzpriamene. Nebudete si tak namáhať chrbát a upratovanie sa stane príjemnejším.   

Päťdesiat percent času, stopercentná čistota. To sú vysávače Philips 3 v 1 

 

Okrem vysávania je raz za čas potrebné prebehnúť byt mopom. Ale čo ak by sa vysávanie a umývanie podláh spojilo a vy by ste tak nemuseli obiehať celý dom dvakrát? Možno to znie ako scéna z nejakého sci-fi filmu, no s bezdrôtovými vysávačmi Philips 3 v 1 je to možné. Na hubicu vysávača 3 v 1 sa dá jednoducho nasadiť stierací systém (Aqua hubica), ktorý podlahu umýva a zároveň vysáva. Súčasťou vysávačov 3 v 1 je, samozrejme, aj praktický ručný vysávač. 

Skráťte si čas venovaný starostlivosti o domácnosť minimálne na polovicu. Upratovanie sa tak stane oveľa rýchlejším a vy budete mať viac času pre vás a vašu rodinu. 

Philips SpeedPro Max Aqua

Buďte ešte efektívnejší

 

Aj keď vám multifunkčné vysávače Philips uľahčia prácu a ušetria veľa času, stále možno upratovanie ešte viac zrýchliť. Preto vám ponúkame 7 tipov pre ľahšie upratovanie od majiteľky upratovacej firmy OCS Trading, Alici Žertovej.

7 tipov pre ľahšie upratovanie

 
  • Urobte si plán. Rozvrhnite si postup aj časový harmonogram.
  • Najprv odstráňte veci, potom sa pustite do čistenia.
  • Začnite tým, čo urobíte rýchlo, dobre a uvidíte okamžité výsledky.
  • Máte viac poschodí? Postupujte zhora nadol.
  • Kúpte si správne vybavenie a čistiace prostriedky.
  • Pred vytieraním starostlivo povysávajte. Oboje naraz zvládne viacúčelový bezdrôtový vysávač.

Nech vám upratovania rýchlejšie uteká a vy sa môžete venovať zábave alebo času s rodinou či priateľmi!

*Facebookový prieskum spoločnosti Philips, ktorý realizovala agentúra Follow Bubble. 

**Prieskum na instagramovom profile Philips Home Living CZ z januára 2022. 

*** Ktorí zakúpili bezdrôtový vysávač v posledných 12 mesiacoch. Research GFK for Philips 1/2021.  

Philips SpeedPro Max Aqua

Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Aqua Plus 3 v 1

XC8349/01

Vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.