Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať

  Ktorý kefkový nástavec k elektrickým kefkám Philips Sonicare je pre vás ten pravý?

   

  Keď sa rozhodnete pre kúpu sonickej zubnej kefky Philips Sonicare, možno budete potrebovať pomoc s výberom hlavíc. A keď zvolíte správne, získate skvelé výsledky. S výberom náhradnej hlavice vám dobre poradí váš zubár alebo dentálna hygienička, ale môžete sa pre správnu hlavicu rozhodnuť aj sami s pomocou nasledujúcich riadkov.

  Pre výber náhradnej hlavice je najdôležitejšie v akom stave sú vaše zuby

   

  Nemusíte si lámať hlavu, ktorý nástavec bude pasovať, ku ktorej kefke. Všetky kefkové nástavce Philips Sonicare sú plne kompatibilné so všetkými sonickými kefkami tejto značky. Vyberte si teda tú pravú podľa vašich potrieb.

   

  Pokiaľ vlastníte kefky Philips Sonicare ProtectiveClean alebo Philips Sonicare DiamondClean Smart, využite naplno čip umiestnený vo vnútri kefkovej hlavice. Oba tieto modely totiž podporujú funkciu BrushSync, vďaka ktorej spolu hlavice a telo kefky komunikujú a hlavica rozpozná, aký režim bude najlepší pre ideálne vyčistenie. Funkcia BrushSync naviac automaticky pripomenie potrebu výmeny kefkovej hlavice za novú.

  Prehliadnite si kompletnú ponuku kefkových nástavcov

  Ponuka kefkových nástavcov Philips Sonicare


  Značka Philips Sonicare ponúka širokú škálu kefkových hlavíc, ktoré vyhovia vašim individuálnym potrebám, od odstraňovania farebných pigmentových škvŕn a pokročilého čistenia medzi zubmi až po veľmi mäkké vlákna pre jemnú starostlivosť.

  Radi by ste mali belšie zuby?

   

  Pokiaľ túžite po belších zuboch, siahnite po hlaviciach zo série Premium White alebo Optimal White, ktorú možno poznáte ešte pod starým názvom DiamondClean. Hlavice z tejto série majú hustejšie usporiadané vlákna a vďaka tomu dokážu lepšie odstrániť pigmentové škvrny na zuboch. Keď ich porovnáme s manuálnymi kefkami, odstraňujú až o 100% viac škvŕn. Prémiový rad Premium White dokáže zbaviť zuby nadmerného pigmentu už za tri dni, bežná séria Optimal White za týždeň. Výhodou hlavíc Optimal White je, že ich môžete kúpiť i v zmenšenej variante mini. Všetky v sebe majú zabudovaný čip komunikujúci s funkciou BrushSync.

  Zárivý usmev Philips

  Potrebujete zlepšiť stav vašich ďasien?

   

  Ďasná sú pre zdravie zubov veľmi dôležité a povlak, ktorý by zostával po čistení na zuboch, ich vyčerpáva a vznikajú tak rôzne ochorenia ďasien. Pokiaľ sa teda chcete venovať svojím ďasnám a poskytnúť im, čo najlepšiu starostlivosť, zvoľte hlavice zo série Premium Gum Care, alebo Optimal Gum Care. Tie odstraňujú až 10x viac povlaku ako manuálna kefka. Behom dvoch týždňov používania kefky s touto hlavicou, budú vaše ďasná až 7x zdravšie so sériou Premium Gum Care. So sériou Optimal Gum Care sa zlepší stav ďasien až o 100%. Všetky hlavice tohto typu majú opäť zabudovaný čip pre komunikáciu s inteligentnou technológiou BrushSync.

  Chceli by ste efektívnejšie odstraňovať zubný povlak?

   

  Pokiaľ bojujete s tým, že na vašich zuboch zostáva zubný povlak, ideálne budú hlavice série Premium Plaque Defense, ktorú môžete poznať ako AdaptiveClean alebo Opitmal Plaque Defense. Ďalšou možnosťou je lacnejší variant ProResults. Všetky tieto hlavice dokážu odstrániť minimálne 100 % viac povlaku ako manuálna zubná kefka. Dostávajú sa na menej dostupné miesta omnoho jednoduchšie. Pritom sú ale šetrné k ďasnám. Séria Premium odstraňuje povlak naviac až 10x efektívnejšie ako čistenie manuálnou kefkou.

  kefkový nástavec

  Hľadáte jemné hlavice pre citlivé zuby a ďasná?

   

  Pokiaľ máte citlivé zuby a ďasná, je pre vás voľba sonickej zubnej kefky dobrým rozhodnutím, pretože sonická technológia je k zubom veľmi šetrná a pritom efektívna. Oveľa menej narušuje zubnú sklovinu a odstraňuje väčšie množstvo povlaku. Pokiaľ chcete ale efekt ešte znásobiť, siahnite po nástavci Sensitive. Tá ma veľmi mäkké vlákna, preto nebude citlivé zuby a ďasná nijak dráždiť.

  Staráte sa o fixný strojček na zuby?

   

  Nositelia permanentného strojčeku na zuby musia dbať na perfektné čistenie zubov. Aby ste čo najlepšie dosiahli do všetkých záhybov okolo zámkov a drôtikov, dobre poslúži hlavica InterCare mini. Je drobná a má nahusto usporiadané vlákna. Tie sú naviac veľmi dlhé, preto vyčistia aj zle dostupné plochy. Dobrá voľba je tiež hlavica Optimal Gum Care, ktorá je tiež veľmi hustá a jej špička má špeciálny tvar. Pokiaľ máte strojček na zuby, myslite na to, že kefkovú hlavicu nestačí meniť raz za tri mesiace, ale každý mesiac by ste mali mať novú.

  zubný strojček

  Až sa dostanete k čisteniu, postupujte nasledovne:

   

  1. Nasmerujte kefku mierne šikmo, aby smerovala do žliabku medzi ďasnami a zubom.

  2. Pootočte kefku, aby čistila zámky strojčeka na zuby zhora.

  3. Natočte kefku tak, aby čistila zámky strojčeka na zuby zdola.

  Túžite sa zbaviť zápachu z úst?

   

  Ak sa stretávate s nepríjemných zápachom z úst, príčinou budú najskôr baktérie na vašom jazyku. Preto by ste ho mali tiež čistiť a ideálnou hlavicou na tento účel je TongueCare+. Tá povrch jazyka zbavuje baktérii šetrne a efektívne. Pokiaľ k čisteniu pridáte ešte antimikrobiálnu ústnu vodu, vyčistíte svoj jazyk perfektne už za 60 sekúnd.

  čistenie jazyka

  Neviete, akú hlavicu vybrať na začiatok?

   

  Keď svoju sonickú zubnú kefku rozbalíte po prvýkrát a chcete si vyskúšať, ako vlastne funguje, siahnite po hlavici Optimal Gum Care. Tá vám poslúži na zoznámenie sa so všetkými funkciami kefky a kombinuje šetrnosť a silu. Jemne odstraňuje veľké množstvo zubného povlaku a napomáha tak zlepšovaniu stavu vašich ďasien. Naviac má v sebe zabudovaný čip pre komunikáciu s funkciou BrushSync v kefkách DiamondClean Smart a ProtectiveClean. Pokiaľ budete mať obavy zo sily sonického čistenia, môžete začínať tiež s hlavicou Sensitive. Ta je veľmi mäkká a jemná.

  Vyberáte kefku pre deti?

   

  Pre mliečne zúbky existuje niekoľko druhov vhodných nástavcov. Tí najmenší od 3 rokov by mali používať Sonicare for Kids Mini. Pre staršie deti od 7 rokov je ideálna hlavica Sonicare for Kids už v bežnej veľkosti bez prívlastku mini. Tým úplne najstarším deťom potom poslúži tiež Optimal Gum Care midi, čo je stredná veľkosť tejto hlavice.

  zubná kefka pre děti

  Správna údržba kefkovej hlavice zlepšuje jej funkčnosť

   

  Či už si zvolíte akúkoľvek hlavicu, myslite na jej pravidelnú údržbu. Každý deň hlavicu umyte vodou, opláchnete tiež tŕň kefky a nechajte obe časti uschnúť. Zvláštny prípad nastáva, pokiaľ prekonáte nejakú chorobu ako je chrípka. Mali by ste potom použiť prístroj, ktorý odstráni z hlavice baktérie a vírusy. Je to UV sanitizér.

  Keď je čas hlavicu vymeniť

   

  Každá hlavica sa časom opotrebuje. Platí univerzálne pravidlo, že by ste ju mali vymeniť každé 3 mesiace, rovnako ako manuálnu kefku. Pokiaľ používate sonickú kefku na strojček na zuby, meňte nástavce častejšie. Odborníci odporúčajú vymeniť kefkovú hlavicu za novú po troch mesiacoch. Keby ste ale zabudli, kefka vám dá znamenie, že je čas na výmenu. Keď modré vlákna hlavice vyblednú, je treba hlavicu vymeniť za novú. Niektoré kefky z vyššej série, dokážu samy rozpoznať, keď je potrebné hlavicu vystriedať. Vedia to napríklad všetky sonické kefky Philips Sonicare ProtectiveClean a Philips Sonicare DiamondClean Smart.

  Kde kúpiť náhradné hlavice Philips Sonicare?

   

  Potrebujete nové kefkové hlavice Philips Sonicare a neviete, kde si ich kúpiť? Najlepšie Vám s ich nákupom poradí Váš zubný lekár alebo dentálna hygienička. Z pohodlia domova si ich môžete objednať na našom e-shope www.philips-eshop.sk a nechať si ich doručiť až k vám. Ak máte cestu do nákupného centra, drogérie alebo elektro predajne, tak môžete náhradné hlavice zakúpiť napríklad v predajniach Profimed, Datart, DM drogerie, Nay nebo Euronics. Prípadne u našich on-line partnerov Alza.sk, NaZuby.eu, Mall.sk, Notino.sk alebo AndreaShop.sk. U všetkých týchto predajcoch máte navyše istotu, že vždy kupujete originálne náhradné kefkové hlavice.

  Získajte náhradné hlavice so zľavou 20%


  Registráciou sonické zubné kefky Philips Sonicare obdržíte jednorazový 20% zľavový kód na 1 balenie náhradných hlavíc Philips Sonicare, ktorý môžete uplatniť v internetovom obchode philips-eshop.sk.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.