LCD TV

  LCD TV

  nemocničný TV s plochou obrazovkou

  Kompaktný, tenký a štýlový. Tento 15-palcový LCD TV ponúka všetko, čo vaši hostia potrebujú na to, aby sa cítili ako doma, a zároveň šetrí čas a vynaložené náklady hoteliera. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

nemocničný TV s plochou obrazovkou

s funkciou Bezdrôtového klonovania pre rýchlu inštaláciu

 • Ovládač Wireless SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť jednoducho a bezšnúrovo kopírovať všetky nastavenia programovania z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uzamkn. predných/bočných ovlád. prvkov

  Zvolením možnosti uzamknutia alebo odomknutia prístupu k predným a bočným ovládacím prvkom televízora sa v ponuke nastavení zablokuje neautorizovaný prístup do ponuky televízora, čím sa hotelierovi ušetrí námaha a čas, ktorý by strávil opätovnou inštaláciou.

 • Vstavané FM rádio

  Vstavané FM rádio ponúka hosťom dodatočný komfort bez potreby dodatočných investícií do rádioprijímačov.

 • Všestranný spotrebný televízor

  Ľahko sa zmení z televízora využívaného na komerčné účely na spotrebný televízor určený na ďalší predaj.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Crystal Clear III prináša obraz s vylepšenou kvalitou

  Crystal Clear III kombinuje celú škálu vylepšení, ktoré poskytujú: 2D hrebeňový filter, dynamický kontrast, funkciu Blue Stretch, vylepšenie zelenej farby, takže dostanete prirodzene vyzerajúce farby.

 • 2D hrebeňový filter zaostrí obraz pre jemný detail

  2D hrebeňový filter oddeľuje vo videosignále informácie o chrominancii (farbách) od luminancie (jasu) a umožňuje nezávislé spracovanie na vylepšenie rozlíšenia obrazu a minimalizovanie skreslenia.

 • Virtual Dolby Surround pre zvukový zážitok ako v kine

  Virtual Dolby Surround je technológia spracovania na zdokonalenie priestorových zvukových efektov, ktorá vytvára dojem efektu Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať