LCD monitor

  LCD monitor

  Obklopte sa zábavou

  Skočte rovno doprostred úplne úžasnej zábavy s produktom Philips 190G6. Vzrušujúci konkávny dizajn vás obklopí obrazom, zvukom a vnemami, ktoré vám sprostredkujú filmy, hudbu a hry ako nikdy predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

19" (48 cm), multimédiá, SXGA 190G6FB/00 Nájsť podobné výrobky

Obklopte sa zábavou

 • ActiveBright pre jasnejšie a veľmi ostré farby

  ActiveBright poskytuje TV kvalitu s vysokým rozlíšením, pretože zobrazuje jasné, žiarivé a neuveriteľne ostré farby. Poskytuje široký pozorovací uhol, vynikajúci pre zobrazovanie multimediálnej zábavy.

 • Schopný zobrazovať signály so štandardným aj vysokým rozlíšením

  Monitor s vysokým rozlíšením (HD) je obrazovka/displej navrhnutý za účelom zobrazovania výnimočnej kvality obrazu s HD; ide o zariadenie plne pripravené na zdroje HD, ako napríklad prijímače digitálnej HDTV. Monitory s označením HD ponúkajú dokonalejšiu kvalitu obrazu ako technológia progresívneho riadkovania a spĺňajú prísne normy stanovené pre HD obrazovky. Slúžia na vizualizáciu špičkového obrazového signálu s HD, ktorý sa prenáša cez univerzálne pripojenie, a to s podporou ako analógového VGA, tak i nekomprimovaného digitálneho DVI. Ich súčasťou je tiež ochrana širokopásmového digitálneho obsahu - HDCP. Zobrazujú signály formátov 720p (t.j. 1280 x 720p pri frekvencii 50 a 60 Hz s progr. riadk.) a 1080i (t.j. 1920 x 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz s prekl. riadk.).

 • Rýchly čas odozvy zap./vyp. 8 ms: vynikajúci textový a grafický displej

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • 20-wattový aktívny hlb. reproduktor pre hlbší basový zážitok

  Hlbokotónový reproduktor je reproduktor, ktorý vytvára dolný koniec zvukového spektra. Monitor má samostatný hlbokotónový reproduktor, ktorý je optimalizovaný na reprodukciu basových frekvencií a satelitné reproduktory, ktoré sú optimalizované pre frekvencie stredného a vysokého rozsahu. Výsledkom je systém, ktorý s dostatočným výkonom reprodukuje celý rozsah audio frekvencií od hlbokých basov po krištáľovo čisté vysoké tóny s minimálnym skreslením.

 • 3D virtual surround sound

  Virtual 3D Surround Sound je pokročilá technológia na vylepšenie zvuku, ktorá zabezpečuje simulovaný efekt priestorového zvuku zo stereofónnych zdrojov, čím sa vytvára intenzívna pohlcujúca a realistická zvuková scénu.

 • Program Sound Agent 2 optimalizuje zvukový zážitok

  Sound Agent 2 je inteligentný softvér, ktorý sa dodáva so zábavným a ľahko použiteľným rozhraním. Odstráni zmätok z PC zvuku tak, že automaticky optimalizuje zvuky pre všetky populárne formáty. Sound Agent 2 zjednodušuje doladenie akéhokoľvek podania zvuku, aby vyhovoval vašej vlastnej zvukovej chuti.

 • Digitálne prenášané PC audio

  Digitálny prenos PC audio signálov cez kábel USB namiesto starého analógového kábla mini-jack, ktorý zabezpečuje okamžitý mix pre neuveriteľné priestorové efekty bez skreslenia spôsobovaného prevodom digitálneho na analógový signál.

 • Vysokorýchlostný rozbočovač USB 2.0 pre jednoduché pripojenia

  Univerzálna sériová zbernica alebo USB je štandardný protokol na prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže USB zabezpečuje vysokú rýchlosť pri nízkych nákladoch, stala sa najpopulárnejšou metódou na pripájanie periférnych zariadení k počítaču. Umiestnením rozbočovača USB 2.0 na monitor sa zabezpečí vhodne umiestnené vysokorýchlostné pripojenie na čítanie, zapisovanie, zavádzanie a prenos programov, údajov, digitálneho médií alebo hudobných súborov do počítača, z počítača alebo medzi počítačmi a jedným alebo viacerými zariadeniami USB.

 • Zobrazuje video signál z rôznych AV zdrojov

  Zobrazuje signály z množstva rôznych AV zariadení.

 • Funkčné tlačidlá predvolieb na optimalizáciu zvuku pre obľúbené hudobné žánre

  Funkčné tlačidlá predvolieb, ktoré okamžite zmenia audio nastavenia pre efekty vylepšeného priestorového zvuku. V ponuke sú štyri audio prostredia: Neutral, Rock, Jazz a Classic. Pre každú aplikáciu je teda ten pravý režim.

 • Konkávny dizajn vás obklopí úžasnou zábavou

  Skvelý konkávny dizajn je prielomom v zábave, ktorá vás obklopí vzrušujúcimi obrazmi a zvukmi a vhodí vás priamo do stredu totálne obkľučujúcej, totálne úžasnej zábavy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať