Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Väčší komfort hostí

  Tento moderný hotelový televízor prináša do izieb viac pohodlia a hosťom umožňuje pripojiť si vlastné zariadenia. Keďže obsahuje tuner DVB-T, ste plne pripravení na digitálnu televíziu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

32" (81 cm) Pro+ System, displej LCD, DVB-T MPEG2* 32HFL4351D/10 Nájsť podobné výrobky

Väčší komfort hostí

Digitálny hotelový LCD televízor Philips

 • HD LCD displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej obrazovky s najmodernejšou LCD technológiou poskytne vašim hosťom širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivý obraz bez blikania s progresívnym riadkovaním, optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz poskytne vašim hosťom dokonalý divácky zážitok.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Vstavaný displej s hodinami s budíkom a pripomienkovačom

  Vďaka vstavanému displeju s hodinami, ktorý zároveň slúži ako budík, nebudete musieť investovať do ďalších hodín s káblami a zapájaním v miestnosti.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Atraktívny zoznam kanálov na jednoduchú navigáciu

  Atraktívny zoznam kanálov obsahuje čisté a intuitívne tlačidlá s prehľadnou sprievodnou grafikou na zjednodušenie vyhľadania vašich obľúbených kanálov.

 • Jednoducho použiteľné hotelové diaľkové ovládanie

  Tento televízor sa dodáva so štýlovým diaľkovým ovládaním, ktoré je navrhnuté špeciálne pre použitie v ubytovacích službách. Pre jednoduché ovládanie ponúka hosťom len tie najdôležitejšie tlačidlá a funkcie. Okrem toho poskytuje kontrolu úrovne nabitia batérií a ochranu proti krádeži batérií, ktoré môžu zvýšiť efektívnosť prevádzky hotela.

 • Kompatibilné s panelom pripojenia Philips pre používanie zariadení hostí

  Tento televízor pracuje bez problémov s panelmi pripojenia Philips. Hosť sa môže jednoducho pripojiť a vychutnať si médiá z PC, MP3 prehrávača, DVD prehrávača, kamkordéra a rôznych iných zariadení. Vďaka automatickému rozoznávaniu sa panel pripojení a televízor automaticky prepnú, aby zobrazili obsah pripojeného zariadenia hosťa.

 • Kompatibilné s prijímačom digitálnej TV

  Tento hotelový televízor možno pripojiť k prijímaču digitálnej TV, ktorý dokáže aktivovať iné zariadenie cez rozhranie scart alebo protokol Serial Express Lite.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať